Як вставити скопійоване посилання.

Просто «посиланням» часто скорочено називають основний елемент гіпертекстового документа, зв'язуючий який-небудь фрагмент тексту, зображення чи іншого об'єкта з іншим файлом будь-якого формату - гіперпосилання. Цей елемент гіпертексту використовується сьогодні дуже широко - в веб сторінках, документах Word, файлах довідок прикладних і системних програм і т.д. Скопіювати таку посилання досить просто, куди б вона не була поміщена, а процедура вставки має деякі особливості, що залежать від формату документа, в який гіперпосилання вставляється.
Інструкція
1
Після того, як ви скопіювали посилання будь-яким способом, вона зберігається в буфері обміну операційної системи. Для того щоб її куди-небудь вставити потрібно, звичайно ж, відкрити цей документ за допомогою відповідної йому програми-редактора. Наприклад, якщо вставити посилання треба в текстовий документ формату doc або docx, то відкривати його потрібно за допомогою текстового процесора Microsoft Office Word або аналогічного йому текстового редактора.
2
Після завантаження документа встановіть курсор введення в те місце тексту, куди слід вставити скопійоване посилання, і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V. В цьому випадку в текст буде вставлений повний шлях до файлу, що міститься в буфері обміну.
3
Якщо потрібно, щоб у тексті було вказано не шлях до файлу, а, наприклад, назва фірми, будь-якого товару або будь-який інший потрібний вам текст, то почніть з набору цього тексту. Потім виділіть його і клацніть виділення правою кнопкою миші. Під сплив контекстному меню виберіть рядок з написом «Гіперпосилання», а потім вставте міститься в буфері обміну посилання у поле «Адреса» відкрилася форми. Натисніть кнопку OK і гіперпосилання буде прив'язана до виділеного тексту. Точно таким же способом можна виділити будь-який інший об'єкт (наприклад, зображення) і прив'язати гіперпосилання до нього.
4
Якщо скопійоване посилання треба вставити в документ, формат якого не розрахований на роботу з гіпертекстом (наприклад, формат txt), то прив'язати її до якогось тексту ви не зможете. Єдиний варіант в цьому випадку - встановіть курсор в потрібне місце тексту і вставте повний шлях посилання (Ctrl + V).
5
Для вставки посилання в вихідний код веб-сторінки використовуйте HTML-тег A (від слова Anchor - «Якір»). У найпростішому вигляді такої тег можна записати, наприклад, так: текст ссилкіСкопірованную вами посилання треба вставити між лапками атрибута href, а напис «текст посилання» замініть текстом, який повинен бачити відвідувач сторінки.