Як створити СТО.

Відкриття станції технічного обслуговування (СТО) - це завжди вигідний бізнес, тому що кількість купованих автомобілів щодня зростає. Усім їм рано чи пізно потрібний ремонт або просто консультація автослюсаря і електрика.
Вам знадобиться
  • - початковий стартовий капітал (сума залежить від можливостей і бажань);
  • - деякі знання і вміння з технічного ремонту і пристрою автомобіля.
Інструкція
1
Вирішивши відкрити СТО, заздалегідь знайдіть грамотних, які знаються на автомобілях людей. В автосервісі повинні працювати різнобічні фахівці, такі як: спеціаліст з ремонту ходової частини автомобіля, майстра з ремонту двигуна, електрик-діагност. До професійних майстрам автовласники звертаються знову і знову.
2
Визначтеся з місцем розташування станції. Це може бути два-три гаражі в гаражному кооперативі або один великий комплекс, все залежить від фінансових можливостей. Якщо ви маєте самі у власності пару гаражів, то питання з місцем відкриття відпадає сам собою, якщо ні, то можна взяти гаражі або інше приміщення в оренду. За фінансової можливості можна побудувати спеціалізований комплекс самому (але це буде довго і дуже затратно).
3
Розробіть бізнес-план, розрахуйте всі доходи і витрати. Перегляньте в інтернеті зразкові ціни на послуги, які надають автосервіси.
4
Оберіть необхідне для автосервісу обладнання, чим більше і якісніше у вас буде обладнання, тим ширше буде спектр надаваних автосервісом послуг, і, відповідно, більше буде прибуток. Якщо ви відразу не маєте великою сумою для закупівлі різного устаткування, то витратьте для початку на закупівлю підйомника і оглядової ями. Ці установки просто необхідні для роботи автосервісу. Подумайте, які витратні матеріали, запчастини вам потрібні будуть постійно, купіть їх.
5
Зареєструйте свій автосервіс як ІП (індивідуальний підприємець) або як ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Якщо ви вирішили самотужки відкрити СТО, вам вигідніше і логічніше зареєструватися як ІП і платити тільки ЕНДВ (єдиний податок на поставлений дохід).
6
Знайдіть хорошого бухгалтера, який буде вести облік на вашому підприємстві і звітувати перед податковими органами.
Зверніть увагу
Не відкривайте СТО поряд з житловими будинками і водоймами, норми СЕС це запрещают.Еслі збираєтеся відкрити невеликий автосервіс, щось не закуповуйте велика кількість запчастин, зверніть увагу тільки на затребуваний асортимент. Останнє ви завжди зможете купити і замовити в міру необхідності.
Корисна порада
При відкритті СТО витратьте на рекламу. Це може бути реклама на телебаченні, ЗМІ, зовнішня реклама. Про ваш автосервісі повинні узнать.Наіболее сприятливі місця відкриття автосервісу - поруч із жвавою магістраллю, з АЗС або автомагазіном.Лучше буде організувати відкриття автосервісу з групою однодумців, які й самі можу проводити ремонтні роботи, в такому випадку вам не доведеться витрачатися на зарплату фахівців.