Як планувати робочий час.

Чому виходить, що два працівника знаходяться в офісі однакову кількість часу, ні один не відволікається на сторонні речі, але вони встигають зробити різний роботи? Тому що одне з них розпорошує свою увагу, а другий зумів структурувати робочий процес. Грамотне планування робочого часу є одним із запорук успішного і ефективного робочого дня.
Інструкція
1
Формуйте робочі блоки, в яких ви будете виконувати подібні завдання. Як відомо, роботу важко почати. Неохоче сівши за перше завдання, ви втягуєтеся, і справа йде набагато швидше. Тому розкладіть проекти та завдання по папках і починайте виконувати схожі. Для прийому відвідувачів або співробітників, якщо ви начальник, також краще відвести свої прийомні години, щоб вас не відволікали постійно від роботи з паперами.
2
Якщо роботи багато, і вона вимагає вашої повної уваги, дозволяйте собі влаштувати неприйомні години. Переведіть телефон на колег або секретаря, відправте відвідувачів до вашого заступнику. Не соромтеся закритися в кабінеті від всіх і повністю піти в терміновий проект.
3
Найчастіше тривалість виконання проекту безпосередньо залежить від часу, виділеного на нього. Якщо начальство не квапить вас з виконанням завдання, ви можете самостійно регламентувати терміни, в які проект повинен бути зроблений. Таким чином, робота у вас піде набагато швидше, ніж, якщо ви будете неспішно працювати день за днем.
4
Правильно розставте пріоритети. Існують справи, які необхідно терміново виконати, існують ті, які можуть почекати. Також існують речі, які виконувати зовсім не обов'язково, а також речі, які можна передоручити підлеглим. Для організації ефективної роботи доцільно починати ранок з тих справ, яким присвоєно пріоритет номер один. Однак якщо ви трудоголік, не забудьте внести в ваш план їжу та сон.
5
Людям легко працюється, коли вони одразу ж бачать результат їх діяльності. Так, людина, яка коле дрова, може бачити, як зменшується стіс і збільшуються його запаси на зиму. Працюючи над великим проектом, ви легко втратите до нього інтерес, так як результат передбачається лише у віддаленому майбутньому. Тому приділіть такому проекту пару годин свого робочого часу, а потім перейдіть до виконання невеликих проектів, які принесуть вам результат вже зараз.