Як підібрати в подарунок аксесуари в автомобіль.

Кожна людина, що має друга або родича-автомобіліста, знає про те, як він ставиться до свого автомобіля. Він обхаживает його, як найбільш значущу і важливу річ у своєму житті. Якщо ви хочете по-справжньому догодити такій людині, то не потрібно нічого вигадувати - подаруйте що-небудь корисне його залізному «другу».
Інструкція
1
Автомобільні аксесуари - просто необхідні речі, які присутні в кожній машині в більшій або меншій кількості. До них можна віднести і дорожні подушки, і попільнички, пилососи, холодильники і масажери. Який саме вибрати - залежить від потреб, характеру і темпераменту людини, якому адресується подарунок.
2
З'ясуйте, чого саме не вистачає людині для повного щастя. Може бути, він любить гарячі напої, тоді йому напевно припаде до душі термокружка. Любителям релаксувати сподобається спеціальна автомобільна подушка для шиї, яка знімає неприємні відчуття під час руху, або компактний масажер.
3
Оберіть подарунок, який, на вашу думку, буде приємний і потрібний людині. Чистюлям не знайти презенту краще, ніж автомобільний пилосос. Як відомо, кожен салон автомобіля потребує регулярному прибиранню, тому подібний аксесуар буде до речі, якщо у вашого автомобіліста ще немає настільки корисної речі.
4
Якщо людина курить, то подаруйте йому оригінальну попільничку з ефектним підсвічуванням, яка виконуватиме не тільки практичну, але і декоративну роль. Любителям тривалих подорожей придбайте автомобільний холодильник, здатний зберігати швидкопсувні продукти навіть у найспекотніші дні.
5
Одним з найбільш сучасних подарунків є GPS-навігатор, подарувавши який, можна бути впевненим у тому, що автомобіліст ніколи не заблукає у незнайомій місцевості.
6
Зайдіть на сайт автомобільних аксесуарів і зробіть вибір на користь того чи іншого подарунка, визначившись за вартістю і якістю. В інтернет-магазинах можна знайти найбільший асортимент автомобільних аксесуарів, що дозволить в найкоротші терміни вибрати і купити найкращий подарунок.
Корисна порада
Пам'ятайте, що ключ до серця істинного автомобіліста лежить через його машину.
Прогрес дав можливість скоротити процес вибору автомобіля. Інтернет дозволяє бажаючим знайти потрібне транспортний засіб деколи всього лише кількома кліками комп'ютерної мишки.
Інструкція
1
Визначте для себе, який автомобіль вам потрібний. В інтернеті безліч сайтів з оголошеннями про продаж машин. Вивчення кожного оголошення буде для вас не менш утомливо, ніж читання газетних оголошень. Задаючи чіткі критерії пошуку, можна прискорити цей процес в десятки разів.
2
Нові автомобілі шукайте на сайтах автодилерів. Машин, що були в експлуатації, продається набагато більше, тому й обсяг оголошень відповідний. Найчастіше такі оголошення розташовуються на сайтах авторинків, хоча чимало їх зустрічається і на різних безкоштовних дошках оголошень. Деякі автодилери, викуповуючи старі автомобілі, вивішують на своєму сайті оголошення про їх продаж. Такі оголошення на офіційних сайтах розташовуються в окремому розділі.
3
Ексклюзивну, рідкісну модель ви навряд чи купите відразу. Але це не проблема - замовте її. На офіційних сайтах дилерів є рубрики «Машини на замовлення».
4
Заповніть вікно пошуку транспорту. Воно створене на кожному сайті для вашої зручності та допомагає звузити коло пошуку. З безлічі наявних оголошень пошукова система розшукає і видасть вам тільки ті оголошення, яка відповідають внесеним параметрам. Тому продумайте параметри автомобіля і заповніть якнайбільше полів в пошуковому вікні (марка, модель, рік випуску, тип палива і пр.). В цьому випадку список оголошень, знайдених системою, буде незрівнянно коротше, і вам не доведеться витрачати час, переглядаючи автомобілі, абсолютно вас не цікавлять.
5
Більшість полів пошукового вікна мають випадні списки. Це зроблено для максимальної зручності. При виборі вам не доведеться ламати голову, згадуючи назву або правильне написання. Просто знайдіть в списку те, що вам потрібно, - і клікніть мишкою. Але деякі поля (але їх не так вже й багато) доведеться заповнити вручну.
6
Сміливо користуйтеся розширеним пошуком, якщо полів в звичайному пошуковому вікні вам не достатньо. Наприклад, вам важлива кількість дверей в автомобілі, або наявність протиугінної системи, або певну кількість подушок безпеки. Користуючись розширенням, ви можете як звузити, так і розширити коло пошуку.
7
Не всі оголошення мають фотографії продаваних автомобілів. Якщо всі параметри техніки влаштовують, зателефонуйте і докладно розпитайте про деталі. Але враховуйте, що вам все-одно доведеться поїхати і уважно вивчити майбутню покупку на місці, щоб не купувати «кота в мішку».