Як зняти задню кришку. Як відкрити задню кришку наручних годинників.

Зняти задню кришку зі свого ноутбука НР Mini знадобиться не тільки для самостійної заміни модуля оперативної пам'яті, жорсткого диска та інших вузлів. На наклейці на корпусі під кришкою, вказаний ліцензійний номер ОС Windows, встановленої на ваш комп'ютер при його продажу, який дозволить вам її відновити. І нехай відсутність на корпусі НР Mini кріпильних гвинтів вас не бентежить - в тому-то й справа, що зняти кришку з ноутбука ви зможете без застосування викруток.
Інструкція
1
Закінчите роботу всіх програм і вимкніть працює ноутбук. Якщо ваш НР Mini і так не працював, а ви маєте намір зняти задню кришку, щоб замінити який-небудь модуль, краще зайвий раз упевніться, що комп'ютер саме вимкнений, а не знаходиться в режим гібернації. Для цього посуньте кнопку вимикача, запустіть Windows і вимкніть ноутбук засобами ОС.
2
Відключіть усі зовнішні пристрої - модеми, USB-кабелі тощо, від'єднайте шнур живлення. Закрийте екран і переверніть ноутбук днищем вгору акумулятором до себе.
3
Зруште розташований праворуч фіксуючий затиск акумулятора так, щоб на стало видно червоний значок у вигляді замку. Посуньте і утримуйте другий зажим, одночасно потягніть акумулятор вперед і витягніть його повністю з корпусу ноутбука.
4
Знайдіть всередині корпусу ноутбука фіксуючу клямку. Як правило, вона оранжевого кольору. Посуньте її до упору однією рукою. Іншою рукою одночасно натисніть на край кришки вгору. Обережно, уникаючи різких рухів, зніміть задню кришку з корпусу.
5
Знайдіть наклейку з ліцензійним номером Windows всередині корпусу. Детальні інструкції по заміні модуля оперативної пам'яті і жорсткого диска читайте в керівництві користувача до своєї моделі НР Mini. Перш ніж приступити до маніпуляцій з цими вузлами зніміть зі своїх рук можливий заряд статичної електрики. Зробити це можна просто доторкнувшись до батареї опалення.
6
Встановіть кришку назад після того як закінчите свої дії всередині корпусу. Прослідкуйте, що всі пази кришки встали на свої місця. Обережно натисніть на край задньої кришки, щоб в корпусі ноутбука не залишилося щілин.
7
Вставте на місце акумулятор ноутбука. Зафіксуйте його зажимами. Якщо потрібно - підключіть до комп'ютера зовнішні пристрої і шнур живлення. Увімкніть ноутбук.
Корисна порада
При виборі моделей модуля оперативної пам'яті і жорсткого диска керуйтеся рекомендаціями компанії НР. При необхідності зверніться за консультацією до фахівців сервісного центру. Керівництво користувача для своєї моделі ноутбука НР Mini ви можете знайти на сайті компанії НР.