Як полагодити сенсор. Як полагодити weel sensor ipad 4.

Якщо екран сенсорного телефону став гірше реагувати і відгукуватися на ваші рухи, то необхідно здати його в ремонт, щоб ситуація не погіршилася. Якщо ж з якихось причин (немає часу або грошей) ви це зробити не можете, спробуйте виправити ситуацію, що проблему самостійно.
Інструкція
1
Візьміть сірникову коробку або будь-яку іншу невелику коробочку, в яку ви в наслідок будете складати гвинтики і болтики, щоб вони не загубилися. Щоб полагодити сенсор, зніміть з телефону бічні панелі. Візьміть шестигранну викрутку. На задній кришці вашого мобільного телефону викрутити два болтика, які розташовуються під бічними панелями.
2
Знайдіть два болтика у відсіку акумулятора. Викриття їх. За боковими панелями розташовуються засувки. Візьміть тонку викрутку, зніміть верхню кришку. Від'єднайте роз'єм екрану. Візьміть тонку викрутку Philips і викрутити два шурупи, розташованих у верхній частині корпусу. Там же знайдіть роз'єм навушників. Поряд з ним знаходиться мікрофон. Відокремте роз'єм від плати, а потім відокремте плату від екрану.
3
Візьміть звичайний ластик. З його допомогою зачистите контакти шлейфа до блиску. Підключіть шлейф до плати. Для цього переверніть екран. Щоб виправити сенсор, включіть вийшла конструкцію. Візьміть скотч, відріжте тонку смужку і прикріпіть до плати акумулятор, щоб він не відходив і не припинялося харчування. Розблокуйте, розташовану між CF-роз'ємом і акумулятором. Знайдіть на платі кнопку Power. Натисніть її.
4
Визначте причину поломки. Зазвичай сенсор сенсор починає погано працювати із за непроходження контакту від шлейфу прямо до екрану. Щоб перевірити цю теорію, притисніть з'єднання екрану і шлейфу за допомогою будь-якого діелектрика. В даному випадку підійде ластик, яким ви зачищали контакти шлейфа. Поводите стилусом по екрану. Якщо сенсор працює нормально, значить несправність полягала саме в поганій прохідність контакту. Її досить легко можна виправити.
5
Відріжте тонку дуже рівну смужку гумки товщиною приблизно 1 мм і наклейте її в місці з'єднання екрану з шлейфом. Не використовуйте для цієї мети суперклей. Візьміть клей «Момент» або будь-який інший клей в'язкої консистенції. Якщо проблема не в щільності контакту, щоб полагодити сенсорний екран, зверніться за допомогою до кваліфікованих фахівців.