Як підсилити динамік на телефоні. Як зробити телефон голосніше.

Не завжди рівень гучності динаміка влаштовує користувачів мобільних телефонів. Даний параметр регулюється налаштуванням у відповідному меню. Якщо при зміні налаштувань гучність не змінюється, деталь підлягає заміні.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть в налаштування звукової теми або в налаштування поточного режиму викликів. Налаштуйте максимальну гучність сигналу вхідних дзвінків. Якщо у вас в телефоні використовуються різні динаміки для розмови і для сигналу вхідних викликів і повідомлень, що не переплутайте налаштування даних параметрів.
2
У режимі очікування телефону натисніть на кнопку зі стрілкою вгору збоку вашого телефону, якщо такі передбачені у вашій моделі апарата. Також гучність динаміка може регулюватися джойстиком в деяких старих моделях. У режимі виклику гучність регулюється аналогічним чином.
3
Для посилення гучності динаміків виконайте запит сервіс-кодів по вашій моделі телефону, знайдіть серед них той, який відкриває доступ до налаштувань звуку за межами рівня, допустимого вбудованим програмним забезпеченням. Краще всього не користуватися даними способом, оскільки, в більшості випадків, це веде до поломки динаміка телефону.
4
Також звертайте увагу на відмінність сервісних кодів для різних моделей, іноді вони можуть бути однаковими для одного виробника, а іноді використання неправильного може відкрити зовсім не ті настройки. Зверніть увагу, що для підтвердження виконання операції швидше за все знадобиться введення коду безпеки телефону, який за замовчуванням в більшості випадків буває 00000, 12345 і так далі.
5
Зверніться в спеціальний сервісний центр з ремонту телефонів і замовте у них зміну динаміка апарату, вказавши на низький рівень гучності. Це буде найкращим варіантом вирішення проблеми. Серед сервісних центрів вибирайте послуги тільки тих, які на виконану операцію і нову деталь телефону встановлюють гарантійний термін. Також не користуйтеся послугами невідомих сервісів.
Корисна порада
Без необхідності не використовуйте інженерні коди для вашого телефону.