Як купити будинок в селі.

Отже, ви хочете купити будиночок у селі. Як це зробити простіше, щоб укластися в бюджет і не розчаруватися в покупці вже на наступне літо? Проста інструкція допоможе зрозуміти, чого ви дійсно хочете, на що можете розраховувати і як реалізувати плани.
Вам знадобиться
  • гроші (обов'язково)
  • особистий автомобіль (бажано)
  • земельний кодекс РФ (бажано)
Інструкція
1
Визначте бюджет. Яку суму ви готові віддати за будиночок мрії? Якщо є конкретна цифра - відмінно, враховуйте її на другому і третьому кроці, повторюючи доти, поки не впишіться в бюджет. Якщо визначитися складно, постарайтеся все ж позначити верхню межу і зосередьтеся на другому пункті інструкції.
2
Максимально докладно опишіть бажаний результат.Составьте список основних характеристик майбутньої дачі. Сформулюйте критерії відбору, враховуючи пріоритети. Для прикладу наводимо список параметрів: - віддаленість від міста; - напрям; - земля або ділянка з будинком; - стан будинку (житлової або під знос); - наявність води, електрики, газу; - форма власності на землю; - чи є у поточного власника повний комплект документів; - близькість дороги і можливість цілорічного під'їзду; - наскільки зручно добиратися громадським транспортом; - наявність поблизу річки і лісу; - відстань до найближчого магазину; - чи важливо, щоб в селі хтось залишався на зиму (принципово Чи наявність охорони в дачному селищі)
3
Займіться аналізом ринка.Еслі ви чітко визначили місце, де хочете купувати будинок, то, швидше за все, будете відштовхуватися від наявних пропозицій. Тим не менш, не полінуйтеся заглянути в інтернет і прицінитися. Розуміння ринкової вартості того чи іншого варіанту додасть вам впевненості на переговорах з собственніком.Еслі ви знаєте тільки район, відштовхується від оголошень у місцевій пресі. Ціни в ріелтерських компаніях районного масштабу часто завищені. Тим, кому напрямок не так принципово, краще почати з сайту «З рук в руки».
4
Подивіться підходящі варіанти.Аналізіруя ринок, ви, напевно, вже підібрали кілька варіантів. Продовжуйте пошуки, зідзвонюйтеся з власниками та відвідуйте вподобані ділянки. Не соромтеся по телефону з'ясовувати все до найдрібніших деталей - так ви заощадите багато часу.
5
Найпростіше довірити це місцевим ріелторам або юристам. Якщо власник має повний пакет документів, то ви просто укладаєте договір купівлі-продажу і здаєте документи в Держреєстрацію. Гірше, якщо частина документів загублена, прострочена або зовсім не була отримана. Їх відновленням може зайнятися власник або ріелтор, якого наймете ви. В останньому випадку подбайте, щоб у договорі значився пункт про майбутній продаж і фігурувала ваше прізвище.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-MRvKEFcxtY
Корисна порада
Якщо ви обмежені в засобах і шукайте будиночок більш ніж в 130 км від МКАД, спробуйте звернутися до сільради. Там можуть запропонувати викупити землю або ділянка з будинком за ціною нижче ринкової. Тільки будиночок, швидше за все, буде під знос, а місце - на віддалі від річки та дороги.