Як здати мобільний телефон.

Іноді знову придбаний телефон, та й будь-яке інше пристрій не радує покупця, а розчаровує. Що робити тоді? Існує правило, згідно з яким будь-який товар ви можете повернути продавцеві без причини протягом певного часу.
Інструкція
1
Виконайте наступні дії, якщо ваш телефон вийшов з ладу і ви хочете здати мобільний по гарантії. Не поспішайте продавати його на радіоринок або нести в платний ремонтний сервіс. Якщо ви придбали пристрій, ні в якому разі не викидайте жодного документа, який був в комплекті: інструкція, чек, гарантійний талон. Чи не застосовуйте його комплектуючих для інших телефонів (батарея, карта пам'яті, навушники). Цими діями ви тільки порушите умови експлуатації і не зможете повернути зламаний телефон.
2
Уточніть з гарантійного талону термін служби даного пристрою. Стандартний термін становить один рік. Далі зробіть дві копії товарного чека, а також гарантійного талона. Складіть документ-претензію (у вигляді заяви) на ім'я виконавчого чи генерального директора магазину (фірми). Ім'я, по батькові та прізвище директора уточніть в самому магазині, якщо вони не вказані в чеку. В цьому документі опишіть ситуацію, які недоліки були виявлені в пристрої, що саме несправне.
3
Додайте в кінці наступне: «Вважаю, що мені був проданий неякісний товар, тому, згідно ст. 4, 18, 19, 22 і 23 Закону «Про захист прав споживачів» вимагаю розірвати контракт купівлі-продажу і повернути гроші, сплачені за телефон », далі вкажіть марку телефону і суму.
4
Напишіть також, що за кожен день прострочення понад 10 днів з моменту отримання претензії підприємство змушене буде сплатити неустойку в розмірі одного відсотка від вартості товару. Також ви можете зажадати заміну апарату на аналогічний.
5
Роздрукуйте документ у двох примірниках, в кожному має бути копія претензії і чека. Оригінали зберігайте у себе. Передайте один примірник претензії в магазин, на другому (вашому) вимагайте проставити печатку магазину. Якщо ваші вимоги не будуть задоволені, звертайтеся до суду.