Як відправити з електронної пошти на телефон. Як відправити електронну пошту інкогніто.

Електронна пошта являє собою один з найпоширеніших способів обміну інформацією в інтернеті. З її допомогою ви можете спілкуватися, ділитися посиланнями і файлами, причому доставка повідомлення може зайняти від пари секунд до однієї хвилини.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте свою електронну поштову скриньку, щоб відправити повідомлення з email на телефон. Введіть текст листа, врахуйте, що максимальна кількість символів в одному СМС не може перевищувати 70-ти, якщо ви вводите повідомлення кирилицею.
2
Далі введіть в поле кому номер телефону одержувача в міжнародному форматі, наприклад, +38066 *******, потім поставте знак «собачки» і введіть ім'я сервера повідомлень, що надається оператором мобільного зв'язку. Наприклад, для українського оператора «MTC» адреса сервера sms.mts.com.ua.
3
Введіть у поле кому наступну адресу для відправки СМС з email на номер телефону оператора «Київстар»: +38 «Код оператора» «Номер телефону абонента» @ sms.kyivstar.net. Клацніть по кнопці «Відправити». Скористайтеся для відправки СМС-повідомлення з e-mail списком серверів на сайті http://diwaxx.ru/frik/e-mail_to_sms.php. У списку є більшість операторів країн СНД.
4
Скористайтеся для відправки СМС-повідомлень з ящика електронної пошти програмою Mail.Ru Агент, якщо вашу поштову скриньку знаходиться на сервері Mail.ru. Для цього перейдіть за посиланням http://agent.mail.ru/ru/download/agent_windows/download.html і завантажте на комп'ютер інсталяційний файл програми «Агент».
5
Встановіть додаток. Перед відправкою СМС на телефон, переконайтеся, що у співрозмовника є контактний мобільний номер. Перегляньте список контактів, якщо поруч з ім'ям відображається відповідний значок, значить, номер вказаний. Ви можете і самі додати номер контакту.
6
Оберіть користувача зі списку, клацніть по імені двічі. У вікні, зайдіть на вкладку «СМС», введіть текст повідомлення. Виберіть зі списку номер, на який потрібно відправити повідомлення з e-mail. Врахуйте, що в даній програмі максимальна довжина російськомовного повідомлення складає 36 символів, а для латиниці - 116. Натисніть кнопку «Відправити». При написанні повідомлення ви можете використовувати смайли.
Комп'ютер не завжди виявляється під рукою в ті моменти, коли необхідно відправити лист на електронну пошту. У цьому випадку вас може виручити мобільний телефон з доступом до інтернету.
Інструкція
1
Запустіть в мобільному телефоні інтернет-браузер. Для цього відкрийте меню і виберіть пункт «Інтернет». Також ви можете використовувати не стандартний веб-оглядач, а один з додатків, розроблених сторонніми компаніями, наприклад, Opera Mini. Введіть в адресному рядку адресу поштового сервісу, на якому у вас зареєстрований e-mail. Багато з них мають спеціальну мобільну версію, яка надає спрощений інтерфейс для роботи за допомогою мобільного телефону.
2
Клацніть по посиланню входу в електронну пошту. У відповідних полях введіть логін і пароль свого облікового запису, після чого натисніть кнопку «Увійти». На наступній сторінці відкриється список папок і листів вашої електронної пошти. Клацніть по посиланню «Написати», після чого в полі «Кому» введіть адресу електронної пошти, на який потрібно відправити лист. В наступному полі введіть текст повідомлення. Додатково ви можете прикріпити до листа файл (якщо це підтримує ваш мобільний телефон). Після цього натисніть кнопку «Відправити». Дочекайтеся завантаження наступної сторінки, на якій буде вказана інформація про успішність операції.
3
Інший варіант відправки повідомлення полягає у використанні спеціального додатка для роботи з електронною поштою. Як правило, в багатьох мобільних телефонах воно є вбудованим. Щоб його відкрити, виберіть у меню «Повідомлення» -> «Електронна пошта». Крім нього, ви можете скористатися одним з поштових клієнтів сторонніх розробників.
4
Здійсніть настройку програми. Для початку створіть новий обліковий запис. Вкажіть у відповідних полях адресу вашої поштової скриньки та ім'я, яке буде відображатися в полі «Від кого». Потім вкажіть адресу серверів вхідної та вихідної пошти. Далі здійсните введення логіна і пароля. Також ви можете вказати додаткові параметри в залежності від програми. Виберіть пункт «Написати листа», після чого у відповідних полях напишіть адресу одержувача і повідомлення, потім натисніть кнопку «Відправити».