Як видалити шкідливе по.

Комп'ютер міцно зайняв місце в кожному будинку і офісі. Практично немає жодної сфери діяльності та виробництва, в якій не застосовувалися б комп'ютерні технології. І разом з широким розповсюдженням комп'ютери отримали свої «хвороби» - шкідливе програмне забезпечення, боротися з яким комп'ютер найчастіше не в змозі. Тому видалити шкідливе ПЗ, заразившись ваш комп'ютер, вам доведеться самому.
Вам знадобиться
  • - безкоштовні утиліти для очищення від вірусів: Dr.WEB CureIT !, AVZ, Kaspersky Virus Removal Tool 2010
Інструкція
1
Якщо після зараження операційна система все ще працездатна, і ви зберігаєте контроль над нею, то, перш за все, скачайте і запустіть будь-яку з безкоштовних утиліт для очищення від вірусів. До них відносяться: Dr.WEB CureIT !, AVZ, Kaspersky Virus Removal Tool 2010 і їм подібні. Можна так само використовувати їх по черзі для надійності (але не одночасно!).
2
Після очищення комп'ютера антивірусними утилітами закрийте їх і встановіть повний антивірусний пакет, якщо він ще не був встановлений. Якщо ж антивірусна програма вже встановлена, але не запускається або працює некоректно - переустановите її і проведіть повну перевірку комп'ютера.
3
Якщо ж операційна система заблокована або не запускається, то перед тим як відновити її працездатність видалити шкідливе ПЗ можна антивірусними утилітами в складі LiveCD - DrWEB LiveCD або Kaspersky Rescue Disk.
4
Є ще такий досить поширений вид шкідливого ПЗ, як банер, блокуючий управління робочим столом комп'ютера і загрозливий видалити весь вміст вашого ПК. Видалити його можна за допомогою комплекту утиліт Winternals.
5
Скачайте образ Winternals і запишіть його на диск. Завантажити з отриманого диска. Після завантаження робочого столу запустите утиліту «Choose Windows root» з комплекту ERD Commander. Вкажіть у вікні, папку С: \ WINDOWS.
6
Після цього запустите ERD RegEditor з тієї ж папці. Пройдіть по наступному шляху - HKEY_Local Mashine> Software> Microsoft> Windows NT> Current Version> Winlogon. Знайдіть в цій папці ключ Shell. Відкрийте шлях, який він вказує і видаліть шкідливий файл (зазвичай він має вигляд С: ... ../xxx_video.avi.exe) і видаліть його.
7
Після цього змініть ключ Shell, вказавши в ньому значення «explorer.exe». Перезавантажте комп'ютер.