Як позбутися від вірусів в інтернеті.

Комп'ютерні віруси дуже підступні і подібно своїм біологічним аналогам постійно мутують. Тому дуже важливо вчасно очищати від них систему. Дуже часто через віруси виявляється недоступним вихід в інтернет, порушується робота мережевих з'єднань. Якщо ви підозрюєте, що ваш комп'ютер заражений, діяти необхідно негайно.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш комп'ютер дійсно заражений інтернет-вірусом. Зверніть увагу на характер виникаючих проблем. Часто вони можуть з'являтися при відкритті певних файлів або відвідуванні заражених сайтів, зміні налаштувань безпеки і т.д. Негайно перервіть підключення до інтернету і зробіть безпечне відключення комп'ютера від живлення. Це допоможе запобігти поширенню зараження на інші програми і комп'ютери або навіть знищити деякі віруси.
2
Встановіть спеціальні додатки для сканування системи на наявність вірусів. Якщо антивірус вже встановлений, просто відкрийте його і запустіть повне сканування всіх компонентів комп'ютера. Якщо антивірусне програмне забезпечення відсутнє, то його необхідно обов'язково і терміново придбати.
3
Поцікавтеся, якими антивірусами користуються ваші знайомі, відвідайте різні інтернет-форуми і дізнайтеся, що використовують інші користувачі і де можна скачати безкоштовну версію того чи іншого програмного забезпечення. Найвідомішими безкоштовними антивірусами є AVG, Avira AntiVir Personal і Avast !. Переконайтеся, що встановлене антивірусне додаток є його останньою версією, і при необхідності відновите його.
4
Дочекайтеся закінчення перевірки на віруси. Доти не відключайте комп'ютер від харчування і мережі, оскільки програмі може знадобитися оновлення бази даних і пошук вірного рішення з видалення вірусу.
5
Виконайте інструкції додатки з видалення вірусів, якщо вони будуть виявлені під час сканування. Потім повторно підключіть комп'ютер до інтернету і подивіться, чи змінилася поточна ситуація, чи спостерігаються виникали раніше проблеми чи ні. Налаштуйте антивірус на регулярне сканування комп'ютера на наявність небажаних об'єктів.