Як вивчити англійську мову швидко і самостійно. самостійне вивчення англійської з аудіопрослушіванія.

Щоб освоїти англійську мову, не звертаючись до допомоги педагогів, необхідна залізна самодисципліна і сильне бажання добитися успіху. Все залежить від використовуваної методики, ваших цілей і регулярності занять - виберіть шлях, зручний і ефективний.
Інструкція
1
Виберіть підходящу методику. Якщо ви починаєте вивчення мови з «нуля», то вам доведеться познайомитися з алфавітом, основними правилами вимови букв і звуків, транскрипціями і т.д. Зараз для самостійного вивчення мови існує безліч методик, кожна з яких має різну ступінь інтенсивності і результативність. Ви повинні вибрати те, що вам більше подобається, до чого «лежить душа», і що найбільш повно відповідає вашим потребам.
2
Якщо ви будете займатися без задоволення, то результатів не буде. Подумайте, для чого вам мову. Якщо ви хочете спілкуватися і розуміти англійську мову, то робіть упор на прослуховування розмовної мови і вивчення різних виразів. Якщо ви маєте намір здавати міжнародний тест на знання мови, то необхідно зробити основний упор на опрацювання граматики.
3
Розробіть свій алгоритм. Ви можете чітко слідувати інструкції обраної методики або розробити свій власний шлях вивчення. Приблизний план на день повинен складатися з обов'язкового аудіопрослушіванія, повторення і перекладу діалогів, граматичного уроку, поповнення лексичного запасу. Визначте чітку послідовність - якщо вам важко дається розуміння усного мовлення, то почніть з легшого завдання. Коли ви трохи «розігрієтеся», приступайте до діалогів, закінчуйте урок граматичними тестами.
4
Англійська мова має оточувати вас скрізь - удома дивіться фільми без перекладу, читайте газети, намагайтеся частіше спілкуватися з носіями мови. Сучасні засоби комунікації дозволяють брати уроки в режимі відеотрансляції - це відмінний шанс попрактикуватися в англійській і придбати нових друзів.
5
Займатися слід інтенсивно і регулярно. Не давайте собі потурань, адже зрештою, знання мови здатне поліпшити ваше життя, наблизити вас до досягнення мрії. Ваша мотивація повинна бути сильною - нова робота, імміграція, зміна роботи і т.д.
6
Будьте послідовними і йдіть від простого до складного - починайте з простих і зрозумілих слів, пропозицій, текстів. До вивчення граматики приступайте тільки після того, як ви зможете вимовити по-англійськи прості фрази - вітання, подяку, обговорити загальні та побутові питання.