Як зберегти відправлені листи. чи можливо зберігати вихідні листи на сервері imap.

Як відомо, мати збережені копії вихідних листів буває вкрай важливо, але в разі неправильної настройки поштової скриньки вони можуть бути загублені або збережені не там, де належить.
Інструкція
1
Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, відправляючи листи з поштової скриньки через браузер, перевірте наявність галочки напроти пункту «Зберігати копії відправлених листів», він знаходиться в налаштуваннях скриньки. Як правило, листи в такому випадку збережуться автоматично, якщо вони були успішно отправлени.С поштовими клієнтами все дещо складніше. Щоб листи, відправлені з їх допомогою, зберігалися у вашій поштовій скриньці на сервері, слід налаштувати клієнт по протоколу POP 3 або IMAP з можливістю синхронізації всіх папок.
2
Для клієнта Thebat! цей процес буде виглядати наступним чином: Виберіть в меню «Створення нового ящика», введіть адресу електронної пошти і імя.Виберіте протокол IMAP, сервера вхідної пошти «imap. (ім'я сервера *). ru», сервер вихідної пошти - «smtp. ( ім'я сервера) .ru », відзначте« Мій сервер SMTP вимагає аутентифікації »(* наприклад, imap.mail.ru) .Далі знову вкажіть адресу пошти та пароль до неї, виберіть пункт« Залишати листи на сервері »і« завершити створення ящика » .Тепер відзначте пункт у властивостях поштової скриньки - «Залишати листи на сервері».
3
В MsOutlook лист також за замовчуванням зберігається в папці «Надіслані». Для цього достатньо правильно налаштувати обліковий запис: вибрати у відповідному вікні тип сервера IMAP і відомості про сервер «mail. (Ім'я сервера) .ru», потім вибрати в «Налаштуваннях електронної пошти» у вкладці «Сервер вихідної пошти» - «SMTP-серверу потрібна перевірка достовірності »- аналогічно сервера для вхідної пошти« Налаштування пошти "->" Зберегти копію в відправлених ».Також врахуйте, що в програмі Outlook Express обмежена ємність папок, і відповідно, якщо файл« Отправленние.dbx »сягає 2 Гб, то копіювання вихідних повідомлень туди стає неможливо, і необхідно перенести файл з даними або видалити.
Зверніть увагу
Існує можливість встановити автоматичне збереження відправлених листів в спеціальній папці на IMAP сервері або визначити окремі папки для декількох адресатів.