Як створити свій календар.

Календар, зроблений власними руками - це чудовий і креативний подарунок. У календарі можна розмістити і корисну інформацію, і врахувати захоплення одержувача подарунка, і просто увічнити прекрасне фото на ваш вибір.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - фото
  • - спеціальна програма
Інструкція
1
Календар найпростіше створити за допомогою спеціальної програми для створення календарів. Для цього її потрібно завантажити і встановити на комп'ютер.
2
Після запуску програми потрібно вибрати зображення, яке буде прикрашати календар. Однак слід врахувати, що в готових дизайнах календарів іноді використовуються попередньо встановлені кольорові фони, які можуть не збігтися з основним кольором вибраного зображення.
3
Також потрібно визначитися з орієнтацією фото - альбомна або книжкова. Від цього буде залежати розмір блоку з місяцями.
4
В деяких програмах є додаткова функція, за допомогою якої можна вибрати свої власні свята. Це дуже цікаво, коли в календарі святковим днем виділені, наприклад, дні народження всієї родини. Виходить дуже особистий ексклюзивний календар.
5
Потім вибирається дизайн, вставляється туди підготовлене зображення, і календар зберігається на комп'ютер. Готове зображення календаря можна поставити у вигляді шпалер на робочий стіл або роздрукувати як велике фото і вставити в рамку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yYxhiFJLhZk