Як збільшити швидкість польоту.

Балістика - розділ науки, що вивчає особливості польоту різних снарядів. Заснована на фізиці і математиці, ця галузь знання широко застосовується на практиці, причому, не тільки у військовій справі, а й у космонавтиці. Та й у звичайній мисливській практиці досягнення балістики дозволяють збільшити швидкість польоту кулі або дробового заряду. У більшості випадків підвищити швидкісні показники можна, внісши зміни в конструкцію патрона.
Інструкція
1
Для збільшення швидкості польоту снаряда, застосовуваного в мисливській зброї, використовуйте спеціальні кулі. Така куля має корпус грибоподібною форми, який складається з головної частини і хвостовика. У задній частині кулі є стабілізатор і обтюратор, а також турбинка з виступами на бічній поверхні і виїмкою в передній частині.
2
Для підвищення швидкісних характеристик кулі модернізуйте її, виконавши кінці хвостової частини у вигляді сужающихся конічних виступів, скругл при цьому всі кромки. Кожен виступ турбіни виконайте такої довжини, щоб вона перевищувала діаметр головної частини корпусу і плавно переходила в бічну поверхню стабілізатора.
3
На бічній поверхні стабілізатора виконайте паз з бічними сторонами, нахиленими в бік задньої частини під кутом близько 45 градусів. У торці виїмки стабілізатора зробіть виступ, виконавши його передню частину у вигляді конуса.
4
Корпус встановіть хвостовиком у виїмку стабілізатора з зазором 3-5 мм між торцями хвостовика. Центрирующие відокремлювані сектора корпусу повинні бути утворені поділом на дві або три частини з невеликим нахилом до поздовжньої осі циліндра.
5
Сектора з виступами встановіть на передню сторону головної частини. Описані конструктивні зміни до стандартної мисливської пулі дозволяють збільшити швидкість її польоту, дальність ураження дичини, а також знижують рикошет і силу віддачі в момент пострілу.
6
Внесення змін у конструкцію патрона проводите тільки в тому випадку, якщо ви маєте досвід самостійного спорядження боєприпасів і володієте необхідними навичками. Якщо таке завдання вам не по силам, використовуйте стандартні патрони типу «Екстра-М» або «Іскра-М» (вони відрізняються один від одного матеріалом, з якого виготовлена гільза). У такому патроні пороховий заряд розділений на дві незалежні частини за допомогою картонної прокладки з невеликим отвором. Цим досягається тимчасова затримка запалення порохового заряду і збільшується загальна маса заряду (і, відповідно, швидкість польоту кулі) без збільшення тиску порохових газів у патроннику рушниці.