Як заправити катридж принтера.

Незважаючи на те, що сучасні лазерні принтери мають дуже великий ресурс, працюють після заправки довго і здатні надрукувати від 500000 до 1000000 друкованих аркушів, все одно час від часу доводиться міняти картрідж.Еслі вам ще не доводилося цього робити, вам будуть цікаві кілька рекомендацій.
Вам знадобиться
  • новий тонер і жорстка кисть
Інструкція
1
Витягніть картридж з принтера. Зазвичай картридж складається з двох частин, з'єднаних між собою засувками або фіксують вставками. Перед заправкою картриджа роз'єднаєте ці половінкі.Еслі ваш картридж відноситься до типу НР С3903А, НР 92274А або Е16, то новий тонер в ньому буде поперечний отвір, в яке засипають новий порошок. Краще це робити маленькими порціями, для того, щоб розподілити тонер по всій довжині картриджа. Пробку в даному випадку знімати не потрібно.
2
Очистіть бункер і елементи картриджа від залишків відпрацьованого порошку. Для цього акуратно зніміть світлочутливий барабан. Барабан знайти просто - він обов'язково буде кольоровим, блакитного або рожевого кольору.
3
Потім, краще жорсткої пензлем, очистіть шестерні від залишків спеченого тонера.
4
Насипте в картридж новий порошок.
5
Після того, як ви успішно почистили і заправили картридж новим тонером, зберіть його в зворотному порядку і вставте в принтер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M8p72uBqXCM
Зверніть увагу
Відпрацьованим тонером не можна заправляти картриджі повторно.Картрідж заправляють тільки тим тонером, який спеціально призначений саме для вашої моделі. Універсального тонера для заправки всіх моделей картриджів немає.
Корисна порада
В перший і другий раз після нової заправки, коли друк стає більш блідою, ніж зазвичай, не поспішайте заправляти картридж новим тонером. Для початку - витягнете картридж з принтера і з силою струсіть його кілька разів. Друк знову стане яскравою.