Як змінити масштаб в інтернеті. Як змінити масштаб на вікні інтернету.

Дозвіл екранів комп'ютерів різне, та й зір у інтернет-користувачів далеко не завжди ідеальне, тому розробники веб-сайтів просто не можуть догодити всім і кожному. Але у вас є можливість самостійно змінювати масштаб відображення переглядаються інтернет-сторінок. Подивіться, які для цього є інструменти в популярних браузерах Opera, Google Chrome і Mozilla Firefox.
Інструкція
1
Використовуйте у всіх інтернет-браузерах для збільшення масштабу відображуваної сторінки комбінацію клавіш Ctrl і «плюс», а для зменшення - Ctrl і «мінус». Щоб повернути масштаб перегляду сторінки, рівний 100%, натисніть комбінацію клавіш Ctrl і «нуль».
2
Запустіть браузер Opera. Для зміни масштабу сторінок, що переглядаються використовуйте повзунок у правому нижньому куті вікна програми. Переміщайте його мишкою зліва направо, щоб збільшити розмір сторінки, і справа наліво, щоб зменшити.
3
Клацніть лівою кнопкою миші по трикутнику поряд з повзунком. У віконці натисніть по напису «Підігнати по ширині» (значок поряд з написом загориться синім). Після цього всі елементи сторінки в обраному вами масштабі розмістяться в межах вікна програми, і вам не доведеться для їх перегляду використовувати смугу прокрутки по ширині. Щоб повернути сторінці оригінальний вид клацніть по напису «Підігнати по ширині» ще раз (значок поряд з написом стане сірим).
4
Запустіть браузер Google Chrome. Клацніть мишкою по значку у вигляді гайкового ключа, розташованому в правому верхньому куті вікна програми. Для зміни масштабу відображуваних сторінок використовуйте кнопки «-» і «+» у відповідному рядку з'явився віконця або клацніть мишкою по рядку з написом «Параметри».
5
Перейдіть у вкладці налаштувань Google Chrome в розділ «Розширені». Використовуючи інструментарій підрозділу «Веб-вміст», змінюйте на свій смак не тільки масштаб відображення сторінки цілком, але і окремо розміри та шрифтів.
6
Запустіть браузер Mozilla Firefox. Клацніть по помаранчевій кнопці з написом Firefox в лівому верхньому кутку вікна програми. Виберіть в меню пункт «Налаштування» - «Панель іструментів».
7
Знайдіть у вікні кнопку управління масштабом (на ній зображені знаки «-» і «+»). Перетягніть цю кнопку на будь-яку панель інструментів браузера на свій розсуд. Щоб збільшувати/зменшувати масштаб веб-сторінок, тисніть під час їх перегляду на значки «+»/«-» на вибраній вами панелі (включати і вимикати які відображаються панелі інструментів можна також в меню налаштувань).
Масштабування - це візуальне зміна розміру сторінки або зображення без зміни даних. Масштабувати сторінки на комп'ютері можна безпосередньо в оболонці самої програми або використовуючи спеціальний додаток Windows під назвою «Екранна лупа».
Інструкція
1
Масштаб сторінок в документах і в інтернеті можна змінювати як у більшу, так і в меншу сторону. Робиться масштабування дуже просто. Для цього потрібно затиснути праву або ліву клавішу "CTRL" та в цей же час прокручувати коліщатко миші.Прокручівая коліщатко вгору, сторінка збільшуватиметься, вниз - зменшуватися. Оригінальним масштабом, або масштабом за замовчуванням, вважається масштаб рівний 100%. Кожне крок при прокручуванні коліщатка змінює масштаб сторінки на 10%. Тобто одне повне прокручування змінює масштаб на 70% -120%.
2
Деякі браузери для огляду інтернет-сторінок, як Opera, а також текстові редактори, наприклад, Microsoft Office Word, підтримують вибір точного масштабу. У правому нижньому куті таких програм знаходиться напис «100%». Варто клікнути по ній, як перед вами з'явиться можливість змінювати масштаб на попередньо встановлений (50%, 75%, 200% і т.д.) а також використовувати масштабування по ширині сторінки або екрана.
3
Щоб збільшити масштаб якої-небудь частини екрану, при цьому, залишивши всього іншого полю оригінальний масштаб в 100%, викличте «Екранну лупу». Для цього виконайте «Пуск», «Усі програми», «Стандартні». В категорії стандартних програм знайдіть папку «Спеціальні можливості» і виберіть екранну лупу. На екрані з'явиться спеціальне прозоре вікно, виділене сірим бордюром. Поле екрану, що потрапило в це вікно, приймає заданий екранної лупою масштаб. За замовчуванням масштаб змінюється в 2 рази (до 200%). Всі ці способи допоможуть швидко без спеціальних програм змінити масштаб сторінки.