Як записати потокове відео з інтернету. Як зробити запис відео з інтернету.

Ви можете скористатися спеціальним програмним забезпеченням, щоб записувати потокове відео з інтернету. Наприклад, якщо ви хочете записати відео з YouTube, використовуйте такі безкоштовні інструменти, як Freerecorder 5, Debut Video і CamStudio. У вас з'явиться можливість збереження записаних відео в різні формати і відтворення їх на смартфоні, MP3-плеєрі або планшетному ПК.
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті і встановіть інструменти для захоплення потокового відео. Безкоштовне програмне забезпечення доступне за адресами: Applian.com, Nchsoftware.com і Camstudio.org. Двічі натисніть на значок запуску інсталяційний файл і дотримуйтесь інструкцій майстра установки. Двічі клацніть по пусковому файлу програмного інструменту, щоб почати його роботу.
2
Зайдіть на сайт, який ви хочете використовувати для запису потокового відео. Наприклад, якщо ви хочете записати відео з YouTube або аналогічного сайту, використовуйте поле пошуку на веб-сторінці, щоб знайти відео, яке необхідно записати. Введіть ключове слово або ім'я потрібного ролика і натисніть кнопку «Пошук». Коли веб-сторінка завантажиться, натисніть клавішу «Пауза», якщо почнеться автоматичне програвання відео.
3
Поверніться до програми для захоплення відео і запустіть вкладку «Відкрити майстер записи». Виберіть опцію «Почати запис» з меню. Запустіть функцію «Захоплення відео або аудіо з інтернету». Майте на увазі, що для початку варто ознайомитися з інструкціями по захопленню і записи різних типів відео.
4
Відкрийте знову веб-сайт з потоковим відео і натисніть на кнопку «Play» для його відтворення. Через кілька миттєвостей URL-адресу потокового відео з'явиться у вікні програмного забезпечення для захоплення. Наведіть курсор на URL-адресу і клацніть по ньому лівою кнопкою миші, щоб виділити. Натисніть клавішу «Створити новий запис». Далі клікніть по кнопці «Готово».
5
Оберіть вкладку в меню програми «Після запису перетворити в ...». Наприклад, якщо ви хочете перетворити відео в необхідний для перегляду формат на IPod, виберіть «IPod-відео». Натисніть на «Вихід». Поставте прапорець поруч з опцією «Додати до бібліотеки ITunes» та натисніть кнопку «ОК». Дочекайтеся завершення конвертації програмним забезпеченням потокового відео в необхідний формат і збережіть отриманий файл на вашому комп'ютері.