Як виявити чітера.

В даний час в мережевій грі нерідкі випадки обману, коли гравці вводять спеціальні коди і отримують надздібності, що роблять їх невразливими і невловимими для суперників. Є кілька способів, що дозволяють з'ясувати, хтось же насправді є обманщиком або чітера.
Інструкція
1
Перевірте гравців на наявність сверхспособностей. Якщо ви помітили, що під час гри суперники діють підозріло, наприклад, рухаються занадто швидко, використовують незнайоме зброю або транспортні засоби, набирають занадто багато очок, це говорить про те, що вони намагаються здобути перемогу обманним шляхом.
2
З'ясуйте, чи не включений «Режим бога». У такому режимі гравець стає безсмертним. Це нескладно дізнатися, досить подивитися, чи можна вбити суперника, і скільки разів за один раунд або матч він може загинути. Якщо ви нападаєте на гравця послідовно протягом матчу, але він підозріло легко йде від атак, при цьому не гинучи навіть від самого сильного зброї, то перед вами, швидше за все, читер.
3
Оцініть швидкість відтворення гри. Якщо у вас повільне з'єднання з інтернетом, це буде важко зрозуміти. Але якщо ви помітили, що раунди тривають довше, ніж належить, а гравці рухаються більш повільно, то, можливо, хтось із них обманює і намагається отримати перевагу завдяки уповільненню ходу гри.
4
Перевірте, чи не зависає гра дивним чином. Подібна стратегія обману називається «Standby» і відбувається, коли хтось перериває з'єднання з інтернетом на короткий час. Це змушує кожного персонажа в грі зупинитися. Але людина, яка ініціював переривання, буде продовжувати рухатися і може безкарно завдавати шкоди іншим гравцям. Зверніть увагу на список грають: при розриві з'єднання зазвичай з нього пропадають імена всіх користувачів, крім самого ініціатора.
5
Подивіться, чи включає поточний режим гри або виключає шахрайство. Часто чітерство включають навмисно, щоб урізноманітнити хід гри, домовляючись про це заздалегідь. Якщо ви підключилися до сервера з подібним режимом, то краще заздалегідь відключитися і знайти інше співтовариство гравців, що грають чесно.