Як заборонити доступ до програми. Як заблокувати файл.

Якщо у вас на комп'ютері є важливі документи, псування або втрата яких може вам дорого обійтися, то варто організувати захист необхідних вам файлів, папок і навіть програм. Це дозволить вам і тільки вам редагувати документи і відкривати програми, які будуть надійно заховані. Реалізація плану приховування деяких файлів стала доступною завдяки спеціалізованим програмам. Програмне забезпечення, яке ви будете використовувати для приховування ваших файлів, дозволяє відкрити доступ по паролю. Приміром, до певної папки необхідно прикріпити права доступу для двох користувачів цього комп'ютера. Пара ваших колег, знаючи пароль, завжди можуть мати доступ до прихованих файлів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Outpost Security Suite Pro 7.
Інструкція
1
Встановіть програму. Запустіть її. Встановіть пароль для доступу до прихованих папках. Натисніть кнопку «Налаштування» у правому верхньому кутку головного вікна.
2
Для зміни налаштувань вам буде потрібно ввести пароль доступу.
3
У вікні «Налаштування» знайдіть групу «Проактивний захист» - виберіть пункт «Захист файлів і папок». У вікні, необхідно позначити всі файли і папки, які ми хочемо приховати. Після позначки необхідних файлів поставте галочку напроти пункту «Увімкнути захист файлів і папок». Натисніть кнопку «Додати».
4
Ви повернулися назад до вікна «Вибір файлів і папок». Відзначте галочками імена файлів, які необхідно приховувати. Натисніть «ОК».
5
Якщо до цього моменту зміна в налаштуваннях програми не підтверджувалися паролем, то вам буде запропоновано це зробити (встановити пароль). У вікні, "Outpost Security Suite Pro" натисніть кнопку "Встановити пароль".
6
Введіть свій пароль у вікні "Вкажіть пароль" - виберіть пункт "Новий пароль". Введіть пароль на зміну настройок програми, також необхідно повторно ввести його в поле "Підтвердіть пароль". Натисніть "ОК".
7
Поверніться у вікно «Налаштування» і ви побачите, що в списку прихованих з'явилися захищаються файли і папки. А це означає, що будь-яку програму, приховану в такий папці, неможливо буде запустити. Натисніть "ОК".