Як створити китайський стиль в інтер'єрі будинку.

Інтер'єри в китайському стилі являють собою синтез стриманості, практичності та комфорту - мінімалізм в обробці, близькість до природи, натуральність матеріалів.
Інструкція
1
Враховуйте наявність вільного простору - його має бути багато. Китайський стиль не допускає великої кількості елементів декору, меблів, аксесуарів і обробки - все повинно бути просто і строго. При оформленні завжди враховуйте принципи фен-шуй - це основа грамотної організації простору.
2
Використовуйте ширми і перегородки - це, мабуть, самі традиційні елементи китайського оздоблення. До того ж це відмінний інструмент для зонування приміщення, тому ви можете використовувати ширму функціонально - відокремити робочу зону від зони прийому їжі, наприклад. Але і в якості декоративної деталі перегородки дуже ефектні - виконані з скла і прикрашені ієрогліфами з побажаннями благополуччя і здоров'я, вони можуть стати основним декоративним елементом кімнати.
3
Кімната повинна бути оформлена в аскетичному стилі, тому вибирайте меблі просту, консервативну, з натуральних матеріалів. Щось одне стане центральним елементом - кушетка або традиційний столик для чайної церемонії. Вибирайте моделі з плетеного бамбука або натурального дерева, прикрашені різьбленням.
4
Скрасити оздоблення і трохи пом'якшити різке враження від порожньої кімнати допоможуть аксесуари - на стінах полотна з краєвидами, по кутах порцелянові вази ручної роботи різної форми і величини, могутні дерева в стилізованих горщиках або діжках. Невеликий акваріум додасть кімнаті затишний і домашній вид - споглядання морського життя розслабляє і заспокоює.
5
Стіни, підлоги, дверні та віконні прорізи обшийте дерев'яними панелями або бамбуковим полотном. Допустимо використання паперових шпалер з китайською символікою. Стеля прикрасьте балками, а вікна задекоріруйте м'якими шторами, жалюзі або залиште відкритими.
6
Уважно вибирайте колір - кімната повинна повністю відповідати обраному стилю. Блакитні відтінки повинні бути присутніми обов'язково - у вигляді окремих штрихів або основної забарвлення. Багато білого (очищає душу і думки), меблі з темного дерева (надає солідність), червоний килим (приносить удачу), оливковий і бежевий відтінки (заспокоюють) - така традиційна східна колірна гамма.