Як вибрати чоловіче осіннє пальто. осінні пальто студентам.

Чоловікам, які приділяють увагу своєму зовнішньому вигляду, не тільки легко влаштувати особисте життя, а й досягти успіху в бізнесі. Тим, хто працює в діловій сфері, необхідно виглядати гідно, тому восени треба подумати про вибір пальто.
Інструкція
1
Оскільки пальто є класикою верхнього чоловічого одягу, деяким чоловікам без цього предмета в гардеробі не обійтися. Укорочені осінні пальто є останньою модною тенденцією, тому варто придивитися до таких моделей. Ще краще, якщо в гардеробі ділового чоловіка буде два варіанти, довге класичне і коротке пальто в стилі casual.
2
Вибирайте тепле і комфортне об'ємне двубортное пальто, багато сучасних дизайнерів сьогодні демонструють на модних показах саме такий крій чоловічого верхнього одягу.
3
Чоловікам, звиклим виглядати респектабельно і солідно, не слід експериментувати, краще віддати перевагу традиційній моделі чорного або сірого класичного осіннього пальто, ніколи не виходить з ужитку. Неважливо, чи буде таке пальто однобортним або двобортним, в будь-якому випадку воно залишиться еталоном загальновизнаного класичного стилю.
4
Представникам сильної статі, бажаючим виглядати елегантно, слід придбати пальто, довжина якого складає три чверті від звичайної класичної моделі пальто. Вибирайте моделі з щільної вовняної тканини, твіду або кашеміру, всі ці тканини здатні створювати відчуття комфорту, а обіграти різноманітність стилю можна за допомогою модних деталей у вигляді високої горловини на застібці або традиційного отложного коміра.
5
Купуйте осінні моделі пальто з комірами з хутра мутона, єнота, норки або монгольської вівці, цей вибір допоможе вам продемонструвати високий соціальний статус і прекрасний смак.
6
Що стосується колірної гами верхнього чоловічого одягу, вона не особливо змінюється від сезону до сезону. Актуальними залишаються вугільний, сірий, коричневий, зелений і синій відтінки. Якщо вам подобається зелений колір, краще зупинити вибір на пальто оливкового кольору або кольору хакі. Непогано буде виглядати пальто в клітку, але її вигляд повинен м'яко підкреслювати респектабельний стиль, а не бути кричущим. Пам'ятайте, перше враження завжди залишається найсильнішим, і воно безпосередньо залежить від одягу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dL9f2PZyXhg