Як загнути металевий лист в фотошоп.

Імітація загинаються кутів - один із способів додати об'єм спочатку плоскому зображенню. Для створення деталей графічного оформлення в стилі гранж досить часто використовують металеву текстуру, вигнуту під різними кутами. Трансформувати зображення таким чином можна, використовуючи штатні засоби програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з металевою текстурою.
Інструкція
1
Відкрийте файл з текстурою в Photoshop. Для роботи ви можете використовувати чітку фотографію металевої поверхні. Щоб додати різкості деталей такого зображення, продублюйте шар опцією Dublicate Layer з меню Layer і застосуєте до копії фільтр High Pass з групи Other меню Filter. Параметру Radius надайте значення близько одного пікселя.
2
Змініть режим накладання отриманого сірого шару з Normal на Overlay. Виберіть для цього пункт Overlay зі списку Blending Mode в палітрі шарів. Об'єднайте шари опцією Merge Down з групи Layer.
3
Для того щоб застосувати трансформації до єдиного шару, який залишився в документі, вам доведеться його розблокувати опцією Layer from background з контекстного меню.
4
Виділіть частину зображення, яку збираєтеся загинати разом з частиною, яка буде накрита загнутим кутом. Це можна зробити інструментом Rectangular Marquee або Polygonal Lasso.
5
За допомогою опції Layer з групи New меню Layer створіть ще один шар. На ньому залийте виділену частину градієнтом. Це можна зробити інструментом Gradient Tool. У палітрі градієнтів виберіть градієнт від темного до світлого, а в панелі налаштувань інструменту клікніть по кнопці Linear Gradient. Залийте шар так, щоб кут, який ви будете загинати, виявився світліше.
6
Змініть режим накладання шару з Normal на Multiply і об'єднайте градієнтний шар з металевим.
7
Загніть кут опцією Warp з групи Transform меню Edit, потягнувши мишкою за вузли сітки. Застосуйте трансформацію натисканням на клавішу Enter. Кут майже готовий, залишилося додати до нього тінь.
8
Інструментом Polygonal Lasso виділіть загнутий кут і збережіть виділення в окремому каналі опцією Save Selection з меню Select. Створіть ще один шар і заповніть виділену область темним кольором. Скасуйте режим виділення комбінацією Ctrl + D і размойте вміст шару фільтром Gaussian Blur, який можна знайти в групі Blur меню Filter. Радіус розмиття виставте близько двадцяти пікселів.
9
Змініть режим накладання розмитого шару з Normal на Multiply і посуньте його інструментом Move Tool так, щоб він його край виглядав як тінь, що відкидається загнутим кутом.
10
Приберіть зайву частину тіні. Для цього завантажте збережене виділення за допомогою опції Load Selection з меню Select. У діалоговому вікні виберіть зі списку Channel канал, в який ви зберегли виділення. За замовчуванням він іменується Alpha1. Зітріть частину тіні, що закриває сам кут, клавішею Delete.
11
Відкиньте тінь від самого шару з металом. Для цього відкрийте контекстне меню, клікнувши по шару, і виберіть опцію Blending Options. Клацніть по вкладці Drop shadow і налаштуйте параметри тіні таким чином, щоб її кут збігався з кутом, під яким падає тінь від загнутого краю металевого листа.
12
Збережіть результат у формат jpg командою Save As з меню File.