Як зберегти кеш.

Мало хто знає про те, що на відвідані сайти можна зайти і в автономному режимі, відкривши сторінки, які ви вже відвідували, з кешу браузера. Однак, навіть якщо людина пам'ятає про наявність кеша, у нього не завжди виходить відкрити відвідану колись сторінку в оффлайн-режимі внаслідок неможливості пошуку потрібної сторінки кеша. Якщо ж вам хочеться зберегти якийсь сайт, повністю переглянутий в мережі, на комп'ютер, то перспектива витягувати всі його елементи з кешу теж радує далеко не всіх. Тим не менш, є хороший спосіб зберігати кеш браузера у вигляді сайтів - це програма HTML Converter 2.0.
Інструкція
1
За допомогою цієї невеликої програми ви зможете перетворити за кілька хвилин вміст кешу в повноцінні автономні сайти, які зможете переглядати на своєму комп'ютері навіть тоді, коли інтернет буде відключений.
2
Запустіть HTML Converter і в розділі Cache type вкажіть тип вашого браузера. Після цього в розділі Cache folder вкажіть шлях до папки, в якій міститься кеш. В останню чергу вкажіть destination folder - папку призначення, в якій буде збережений результат роботи.
3
Встановіть галочки у параметрів Convert Java commands, links to local references, detect index pages.
4
Якщо ви хочете зберегти на жорсткому диску всі сайти, наявні в кеші, поставте галочку на пункті «Завантажити все веб-сайти». Натисніть Convert і виберіть в вікні ті сайти із запропонованого списку, які ви хочете зберегти. Підтвердіть потрібні сайти і чекайте результату.
5
Зберігши кеш у вигляді корисних веб-сторінок, очистіть папки тимчасових файлів інтернету і очистіть кеш браузера, звільнивши масу місця на жорсткому диску.
6
Якщо ви заплуталися в збережених сайтах і не можете знайти в них якусь папку, то в тій же програмі виберіть меню Tools і відкрийте Easy Site Navigator. Ця функція допоможе вам знайти потрібні дані.