Як включити гучний зв'язок.

Функція гучного зв'язку передбачена практично в кожному сучасному мобільному пристрої, за винятком деяких моделей Samsung і LG, тому перед покупкою уточнюйте можливість такого режиму розмови.
Вам знадобиться
  • - бездротове з'єднання з аудіопристроєм.
Інструкція
1
Для того щоб включити режим гучного зв'язку під час розмови, переконайтеся спочатку в тому, що дана функція передбачена у вашій моделі телефону. Знайдіть кнопку її включення (зазвичай ліва або права верхня залежно від моделі).
2
Також перегляньте меню опцій поточного виклику і знайдіть функцію включення гучного зв'язку. Перегляньте в інструкції розділ по включенню гучного зв'язку в вашої моделі мобільного пристрою, деякі мало відомі виробники можуть передбачити для виклику даної функції особливе меню.
3
Якщо у вашій моделі мобільного пристрою відсутній гучний зв'язок, підключіть пристрій до колонок за допомогою проводового або бездротового з'єднання. Якщо у вашому телефоні та аудіопристрої є можливість підключення за допомогою кабелю у вигляді jack (стандартний штекер для підключення аудіопристроїв, такі зазвичай бувають в навушниках), з'єднайте їх за допомогою дроту в режимі гарнітури або навушників. Заздалегідь налаштуйте середній рівень гучності.
4
Налаштуйте бездротове Bluetooth-з'єднання на обох пристроях, виконавши пару через пошук аудиоустройств в меню вашого телефону. У знайденому обладнанні вкажіть використання як гарнітури, після чого перевірте роботу в режимі активного виклику. Підключення аудіопристрою для бездротового гучного зв'язку найчастіше практикується в автомобілях, щоб уникнути створення аварійних ситуацій на дорогах, оскільки багато водіїв часто відволікаються на виклики і не справляються з керуванням.
5
Попередньо переконайтеся, що ваш ресивер підтримує підключення по каналу Bluetooth, це властиво далеко не для кожної моделі пристрою. Зверніть увагу, що в багатьох країнах це єдиний законний спосіб розмови по телефону під час водіння автомобіля.
Корисна порада
Користуйтеся гучним зв'язком в автомобілях.