Як збільшити гучність розмовного динаміка. Як збільшити гучність внутрішнього динаміка на телефоні нокия.

Розмовний динамік - це пристрій, який дозволяє власникові телефону чути свого співрозмовника. В деяких моделях він також задіюється для відтворення сигналу виклику.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте настройки рівня гучності вашого телефону і виставите максимально можливе значення. Також це можливо зробити в режимі розмови, використавши бічні кнопки або джойстик апарату.
2
Зверніть увагу, що якщо розмовний і звичайний динаміки в вашої моделі пристрою передбачені окремими складовими, настройка, відповідно, виконується в різних пунктах меню, тому зміна параметрів звукової теми або активного режиму ніяк не вплине на чутність абонента під час розмови.
3
Знайдіть інженерні коди для вашої моделі телефону і серед них виберіть той, який відкриває вам доступ до розширених налаштувань рівня гучності слухового динаміка. Зверніть увагу, що використання більшості з них призводить до поломки мобільного телефону.
4
Якщо слуховий динамік служить ще й звичайним динаміком, після введення сервіс-коду телефону не встановлюйте максимальний рівень гучності для сигналу вхідного повідомлення. Найкраще прочитайте попередньо відгуки користувачів схожих моделей, які покращували чутність розмовного динаміка таким чином, оскільки для телефонів деяких виробників такий вид настройки не псує пристрій.
5
Зверніться до фахівців сервісних центрів для переустановки слухового динаміка вашого телефону. Найкраще віддавайте телефон тим фахівцям, які мають хорошу репутацію серед клієнтів і надають додаткову гарантію на новий динамік і на виконану ними роботу по заміні складової.
6
Якщо ж чутність слухового динаміка стала гірше під час експлуатації телефону до закінчення терміну гарантії, зверніться до продавців за заміною пристрою або для повернення грошей. При поломці динаміка краще уникати ремонту.