Як розібрати металеву головоломку. способи розбирання металевих головоломок.

Головоломки завжди були найкращим способом розвитку логіки і нестандартного мислення. У світі існує безліч різноманітних видів, але сьогодні одними з найпопулярніших є металеві головоломки. Вони мають різні рівні складності, тому ви можете підібрати як головоломки для дітей, так і для дорослих. Залежно від рівня вони займають різний час на розбирання і складання, але в результаті ви зможете не тільки порадувати себе, але і здивувати друзів і рідних. Щоб швидко розбирати і збирати головоломки, потрібно знати всього лише кілька простих секретів.
Інструкція
1
Для початку уважно вивчіть конструкцію головоломки. Пам'ятайте, що навіть найскладніша шарада має рішення, яке, між іншим, може здійснюватися лише за кілька хвилин. Огляньте всі металеві деталі і дрібні елементи. Багато з них здаються на перший погляд не такими, які вони є насправді. Також уважно прочитайте завдання до головоломці, що саме потрібно від вас в результаті. Подумки продумайте, яким чином це можна здійснити.
2
Тепер починайте розбирати головоломку. Постарайтеся мислити оригінально - це головне в роботі з такими завданнями. Складні головоломки зазвичай мають дуже просте рішення, тому спочатку варто спробувати нестандартні методи. Обертайте деталі в ті сторони, в які вони, на перший погляд, не можуть обертатися. Іноді зір може бути оманливе, на що і сподіваються творці таких задачок.
3
Якщо головоломка містить деталі у вигляді кілець, постарайтеся протягнути їх крізь інші частини. У більшості випадків вони теж мають оманливий вигляд. Наприклад, можуть бути виконані в не зовсім правильною формою, тому при певному куті нахилу пройдуть через інші кільця. Експериментуйте з різноманітними поєднаннями. Складайте кілька деталей разом таким чином, щоб вони утворювали одну.
4
Чи не пробуйте застосовувати силу до деталей, які, на вашу думку, можуть допомогти в розбиранні. Насправді, будь-яка головоломка має дуже просте рішення, яке не вимагає істотних фізичних зусиль. У більшості випадків, до речі, потрібно робити саме легені, навіть повітряні руху, завдяки чому елементи головоломки самі будуть проходити саме так, як вони повинні. І постарайтеся запам'ятовувати, як саме ви розібрали головоломку, тому що після цього вам потрібно буде зібрати її назад, а це не так легко, як здається.