Як будувати діаграми.

Діаграми являє собою засіб наочного представлення даних і полегшують порівняння даних, виявлення закономірностей і тенденцій. Чим аналізувати кілька стовпців чисел на аркуші, краще поглянути на діаграму і дізнатися, як змінюються обсяги виробництва сировини по кварталам або як дійсні обсяги виробництва співвідносяться із планованими. Ви можете побудувати звичайний графік або об'ємну кругову, циліндричну, навіть екзотичну пелюсткову або бульбашкову діаграму.
Інструкція
1
Для побудови діаграми введіть спочатку необхідні дані на аркуші у вигляді таблиці. Після того як таблиця з даними буде готова, виділіть ці дані, використовуйте для побудови основної діаграми панель інструментів Діаграма. Виберіть тип і вкажіть інші необхідні параметри діаграми. Ви можете створити діаграму на новому окремому аркуші або помістити впроваджений об'єкт на аркуші з даними. Листи діаграм використовуйте, коли потрібно проаналізувати або змінити складні діаграми окремо від основних даних, або коли потрібно зберегти простір екрану для роботи з листом.
2
Microsoft Excel створює значення по осях з даних робочого листа. Для того щоб відредагувати дані наведіть мишку на область діаграми, і правою кнопкою виберіть Параметри діаграми. Перед вами відкриється вікно з декількома закладками. Виберіть необхідну вам закладку. Ви зможете внести коригування в легенду, змінити розподіл осі, нанести додаткові лінії сітки, змінити колір стовпців по вашому розсуду.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що основні лінії позначають основні інтервали на осі. Ви можете на діаграмі відобразити і проміжні лінії, які позначають інтервали усередині основних інтервалов.Удержівайте покажчик на елементі діаграми, і з'явиться підказка з назвою даного елемента.