Як подивитися з телефону mms.

Сьогодні на ринку послуг зв'язку існують велика кількість стільникових операторів, які надають абонентам різні можливості спілкування. Наприклад, передача мультимедійними повідомленнями дозволяє абонентам обмінюватися зображеннями, відеофайлами, а також аудіозаписами. Але щоб у вас була можливість отримати і відправляти mms, необхідно настроїти опцію.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - сім-карта;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся, що модель вашого телефону підтримує опцію mms. Для цього прочитайте інструкцію по користуванню мобільним або ж подивіться меню телефону.
2
Далі ви повинні налаштувати прийом і передачу мультимедійних повідомлень. Як правило, оператори надсилають автоматичні настройки mms, gprs. Вам необхідно тільки їх зберегти і зробити активними. Якщо ж налаштування ви не отримували, зателефонуйте на лінію обслуговування абонентів вашої стільникової компанії (МТС -0500, Мегафон -0890). Зв'язавшись з оператором, назвіть йому модель вашого стільникового телефону. Після цього параметри налаштувань будуть надіслані у вигляді смс-повідомлення, збережіть їх.
3
Зайдіть в меню телефону, знайдіть вкладку «Параметри» або «Настройки», клікніть на неї. Потім виберіть пункт «Телефон» та «Конфігурація», знайдіть обліковий запис вашого стільникового оператора (МТС - mts_mms, Мегафон -megafon_mms), зробіть її активною.
4
Щоб подивитися вхідне mms, в меню телефону виберіть вкладку «Повідомлення» (зазвичай вона зображується у вигляді конверта), клікніть на неї. Із списку виберіть «Вхідні». Як правило, всі повідомлення розташовуються в хронологічному порядку, починаючи від першого і закінчуючи останнім. Таким чином, нове повідомлення буде розташовано вище всіх прочитаних. Мультимедійне повідомлення позначається як відеофайл, тобто іконкою із знаком музичного ключа.
5
Клацніть на mms, перед вами відкриється отримане зображення. Як правило, щоб отримати mms, в вашому телефоні повинен бути налаштований та інтернет, так як саме через нього відбувається посилка файлів. Якщо ж з якоїсь причини не вдалося переглянути повідомлення, то на ваш телефон прийде сервісне повідомлення з посиланням на зображення в інтернеті. Вам буде достатньо набрати її в адресному рядку.