Як визначити нервове захворювання.

У своєму житті людина відчуває багато стресів. Це може викликати депресію і психоз. Але ці стани не є нервовими захворюваннями, і при відповідному лікуванні людина швидко від них позбувається. Стреси завжди викликані трагічними або негативними подіями в житті людини, після яких він часто виявляється у важкому стані. Будь-який орган або система органів після важкого стресу можуть розладнатися, тому важливо вчасно виявити його наслідки і звернутися за допомогою до фахівця.
Інструкція
1
Нервові захворювання проявляються по-різному. Це можуть бути болі, викликані різними причинами, не тільки фізичними травмами. До нервових захворювань відноситься нервовий тик - мимовільні рухи людини. Стрес може викликати загострення інших хронічних захворювань: запаморочення, постійну втому і депресивний стан, зниження або патологічне підвищення апетиту. В результаті емоційних потрясінь може виникнути порушення в роботі головного мозку, що іноді призводить до раптових вздрагиванием під час сну або гикавці.
2
Невралгія - гострий нападоподібний, пекучий або ниючий, тупий біль по ходу нерва. Вона може виникати при захворюваннях хребта, нерва і нервових сплетінь. Найчастіше зустрічаються невралгії міжреберних, сідничного, трійчастого та потиличного нервів. Причини виникнення різні. Це може бути фізична травма нервового закінчення, радикуліти, онкологічне захворювання. Часто зустрічаються фантомні болі - такі, при яких людина гостро реагує на неболевие роздратування. Такий стан часто стає хронічним і призводить до ослаблення організму. У людини порушується сон, з'являється тривожність і депресивний настрій. У цих випадках потрібно звернутися за допомогою до лікаря-невролога.
3
Найбільш частим захворюванням нервової системи є радикуліт. При цьому уражаються пучки нервових волокон, що відходять від спинного мозку. Зазвичай причиною цього захворювання служить остеохондроз - хвороба хребта, при якій втрачають свою еластичність і міцність міжхребетні хрящові диски. Відкладення солей в місцях з'єднання хребців з ураженими дисками провокує кісткове розростання - остеофіт. Як наслідок - при різких рухах або піднятті ваги людина відчуває гострий біль.
4
До них відносяться і епілепсія, що виявляється нападоподібними розладами свідомості і судомами. Причиною цієї хвороби може бути спадкова схильність, а також інфекції, травми та інші шкідливі фактори. Іноді епілепсія розвивається через алкоголізм одного з батьків або стану сп'яніння в момент зачаття. Епілепсія може виникнути і у людини, що страждає алкоголізмом.
Зверніть увагу
Усі нервові захворювання вимагають лікування під наглядом лікаря-невролога. При таких недугах не можна займатися самолікуванням.