Як вибрати гель для щоденного вмивання. народні засоби для вмивання обличчя.

Гель для щоденного вмивання може зробити цю необхідну процедуру ще приємніше і корисніше. Це засіб, на відміну від звичайного мила, не тільки здатне ефективно видалити з обличчя і шиї піт, бруд і шкірний жир, але і відкрити доступ кисню до клітин шкіри. Але щоб досягти бажаного результату, дуже важливо вибрати гель для щоденного вмивання правильно.
Інструкція
1
Ніколи не купуйте якийсь певний гель для щоденного вмивання тільки тому, що він привернув вас своєю яскравою упаковкою або низькою ціною. При виборі цього косметичного засобу візьміть до уваги власний тип шкіри.
2
Якщо ви власниця сухої або чутливої шкіри, без гелю для щоденного вмивання вам точно не обійтися. Навіть тільки тому, що використання мила вам строго протипоказано. Сміливо вибирайте крем-гель, до складу якого входять лактоза і протеїни. Ці речовини відмінно живлять, зволожують і пом'якшують суху шкіру.
3
Власницям жирної та комбінованої шкіри краще вибирати для щоденного вмивання таке косметичний засіб як гель-пінка. Воно має легкої і освіжаючою текстурою. До складу гелю-пінки входить безліч найрізноманітніших мінеральних солей, фруктових кислот і вітамінів, здатних бережно видалити з поверхні шкіри забруднення і зайвий жир.
4
Для проблемної шкіри, ураженої висипом вугрів, краще вибрати м'який гель для щоденного вмивання. Віддайте перевагу засобу, який містить масло чайного дерева, ромашку або екстракт календули. Ці компоненти гелю відмінно знімають запалення, звужують пори, регулюють вироблення шкірного сала і перешкоджають появі бактерій на шкірі. Зверніть увагу на те, що гель для проблемної шкіри не повинен містити спирт, який може викликати ще більше роздратування.
5
Підійдіть до вибору гелю для щоденного вмивання дуже відповідально. Застосування невідповідного вам косметичного засобу може стати причиною пересушування або, навпаки, зайвої гідратації шкіри.
6
Намагайтеся купувати гель для щоденного вмивання тільки в аптеках або спеціалізованих косметичних магазинах. Тільки так ви захистите себе і свою шкіру від шкідливого впливу гелів-підробок.