Як вибрати котячий сухий корм.

Годування вихованця сухим кормом дуже спрощує життя господаря. Але для кішки таке харчування має бути оптимальним варіантом за кількістю поживних речовин, вітамінів і мікроелементів. Тому, при виборі корму враховуйте і його зміст.
Інструкція
1
Купуйте корм згідно віку тварини. Для кошенят сухий корм має більш дрібні гранули, щоб кошеня міг їх розгризти. Та й в процентному співвідношенні поживних речовин в такому кормі більше. Для кішок після року і до семи років існують свої види кормів. А для літніх тварин корм має більш м'яку консистенцію, адже з віком зуби тварини сточуються. Та й сам корм розрахований на чутливе травлення і проблеми з нирками.
2
Розрізняються корми і за ступенем призначення. Наприклад, для стерилізованих тварин продаються спеціальні корми, які допомагають при виникненні сечокам'яної хвороби. Для кішок з алергічними реакціями є корм, до складу якого не входить риба і овочі, на які може бути алергія. Для кішок, які живуть вдома, в корм включені спеціальні вітамінні добавки і трави, які тварини не можуть отримати природним способом.
3
Для хворої тварини здобувайте спеціальні лікувальні корми. Призначити таке харчування може тільки ветеринарний лікар після встановлення діагнозу. В цьому випадку тварина потребує спеціального харчуванні, яке виключає попадання в їжу небажаних речовин і має строго дозовані порції. Лікувальний корм коштує дорожче звичайного і необхідність у ньому виникає тільки при загостренні хвороби.
4
Купуючи корм, прочитайте його склад. В нього має входити кілька видів деградованого м'яса та/або риби, овочі, ягоди, вітаміни і мінерали. Обов'язково має бути зазначено відсоткове співвідношення жирів, клітковини, протеїнів, мінеральних речовин. Бувають корми з великим вмістом білка (Acana, Origen), які не підходять для кішок з чутливим травленням і алергією. В цьому випадку, краще пошукайте корм з протеїнами менше 30%.
5
Купуйте корми тільки в спеціалізованих зоомагазинах. Тільки там можна купити якісні сухі корми, які не мають нічого спільного з розрекламованими по телевізору. Хороший сухий корм не може коштувати менше ста рублів. У дешевих кормах міститься не натуральне м'ясо, а його субпродукти і відходи м'ясного виробництва. Вибирайте корми західних виробників. Така продукція виробляється за міжнародними ветеринарним стандартам якості.