Як створити італійський стиль в домашньому інтер'єрі. ремонт квартири в італійському стилі.

Популярність італійського стилю в домашньому інтер'єрі має безперечне світове визнання. Його відмінна риса - традиційна вишуканість з одночасним поєднанням простоти і стриманості. Він увібрав у себе сонячні тони Апеннінського півострова, виключивши різкі сплески, характерні місцевим темпераментним жителям.
Інструкція
1
Звертайте увагу на важливі моменти італійського стилю, які виражені незвичайно оригінальній колірній грою відтінків. Інтер'єр приміщення в італійському стилі повинен бути дуже соковитим, яскравим і, головне - світлим. Якщо вам хочеться романтики в інтер'єрі, для стелі та стін за основу візьміть колір слонової кістки, для декору нанесіть через трафарет оригінальні малюнки контрастних теплих, літніх тонів.
2
Створіть сучасний шикарний експресивний італійський інтер'єр, що підкреслює невгамовний темперамент італійців. Для цього підберіть насичену гамму кольорів: зеленого, лавандового, червоного, апельсинового, блакитного, помаранчевого. Для підлоги будуть доречні відтінки натуральної деревини - насичений теракотовий, оливковий, цегляний.
3
Наповнюйте кімнати дорогою темними меблями з благородного дерева, прикрашеної різьбленням, кованими елементами, яка в точності підкреслить багатство, вишуканість і розкіш італійського стилю. Сміливо доповнюйте обстановку предметами антикваріату: стародавним журнальним столиком, винним шафою, вишуканим комодом.
4
меблюються приміщення будинку предметами на невисоких ніжках, легко пересувається і трансформується: м'якими диванчиками, кушетками, пуфиками, кріслами.
5
Працюючи над створенням справжнього гостинного італійського інтер'єру, що займає до довгих бесід за чаєпиттями, в центрі вітальні помістіть великий диван. Покладіть на нього безліч декоративних оригінальних подушок різноманітних кольорів і розмірів.
6
Наповніть будинок красивими ефектними речами - обов'язковими атрибутами італійського стилю. Чудово виглядають: декоративні свічники, скляні вази, чаші з пелюстками троянд або черепашками, старовинні підлоговий годинник з боєм, маятником або зозулею. Доповніть інтер'єр авангардними картинами.
7
Не нехтуйте текстилем, він в італійський інтер'єр вносить цікаві органічні нотки. Спробуйте прикрасити вікна шторами з шикарною органзи. Італійці дуже часто прикрашають шторами стелі і стіни. Настінні драпіровані завіси або гобелени неймовірно шикарні і ніжні.
8
Стіни обробіть декоративною штукатуркою, ліпним декором, мозаїкою. Використовуйте для створення італійського інтер'єру керамічну плитку, мозаїчне панно, дерев'яні панелі, дзеркала, світлі пробкові або з великим малюнком шпалери.
9
При створенні італійського інтер'єру пам'ятайте про основні принципи: елегантності форм, вишуканості декору, натуральності матеріалів, поєднанні різних структур, нескладних форм і простоти обстановки.