Як об'єднати розділи диска.

При покупці комп'ютера або додаткового жорсткого диска, необхідно провести форматування і зробити розділи. Коли вас не влаштовує розбивка вашого жорсткого диска, можна повторити цю операцію заново.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Acronis Disk Director Suite.
Інструкція
1
Перед початком даної операції над розділами, необхідно закрити всі програми, які під час своєї роботи можуть звертатися до жорсткого диска. Запустіть програму і виберіть диск, який ви хочете об'єднати. Натисніть правою кнопкою миші на іконці диска і виберіть пункт «Об'єднати».
2
У вікні, виберіть інший розділ жорсткого диска, який ви хотіли б об'єднати. Натисніть кнопку «Далі».
3
У наступному вікні виберіть розділ диска і папку для збереження даних з об'єднаного розділу.
4
Якщо ви хочете перемістити файли в нову папку, то натисніть «Створення нової папки» і задайте їй ім'я.
5
Виберіть цю папку і натисніть "ОК".
6
В головному вікні програми натисніть меню «Операції» - «Виконати».
7
У вікні натисніть кнопку «Приступити».
8
Весь процес об'єднання проходить в MS-DOS режимі, тобто потрібно перезавантаження операційної системи. У вікні, «Попередження» натисніть кнопку «Перезавантаження».
9
Під час завантаження операційної системи розпочнеться процедура об'єднання двох розділів жорсткого диска. Операція може протривати кілька годин, тому сміливо можете зайнятися своїми справами.
10
При наступному завантаженні операційної системи на екрані з'явиться повідомлення про вдале злитті розділів диска. За допомогою цієї програми є можливість об'єднувати не тільки диски з одного файлової системою, а з різними системами (NTFS і FAT32).
Зверніть увагу
У цьому вам допоможе програма Acronis Disk Director Suite, яка призначена для виконання нестандартних операцій з розділами (наприклад, c дисками C :, D :, E: і т.д.). Однією з її функцій є об'єднання розділів жорсткого диска.
Корисна порада
Натиснути правою кнопкою миші на «Мій комп'ютер». Управління - управління дисками, спочатку видаліть диск Д. А потім збільште розмір диска С на той обсяг, що звільнився від видалення диска Д. Якщо ж у вас виндоус ХР, тоді необхідна програма.
В сучасних операційних системах сімейства Windows логічні розділи жорсткого диска можуть бути об'єднані для створення загального простору зберігання файлів. Ви також можете форматувати нерозмічену області та створювати розділи поза логічного диска, який використовується в системі.
Інструкція
1
Для доступу до програми, яка відповідає за редагування розділів жорсткого диска, натисніть «Пуск» і виберіть розділ «Комп'ютер», натиснувши на нього правою клавішею миші. У контекстному меню виберіть рядок «Управління» і дочекайтеся появи нового вікна.
2
У списку запропонованих розділів в лівій частині вікна виберіть пункт "Керування дисками". Перед вами з'явиться перелік логічних розділів, створених в системі. Щоб управляти ними, використовуйте команди, представлені в розділі панелі інструментів вікна або через виклик контекстного меню. За допомогою правої кнопки миші виберіть те, який хочете об'єднати з іншим розділом.
3
У контекстному меню натисніть «Видалити том». Перед твором операції бажано зберегти все зберігаються на диску дані на іншій області диска, яку ви не будете змінювати, або на окремому знімному носії.
4
Аналогічним чином зробіть видалення розділу. Для цього натисніть правою клавішею миші на видаленому томі і виберіть «Видалити розділ».
5
Клацніть правою кнопкою миші на диску, до якого ви хочете додати щойно віддалений логічний носій, і виберіть опцію «Розширити том».
6
Ви побачите вікно майстра розширення томів. Натисніть «Далі» і виберіть логічний диск, який хочете підключити, а також кількість вільного місця, яке необхідно додати. Дана операція проводиться за допомогою опції «Додати» або «Видалити» в центральній частині вікна майстра.
7
Підтвердіть зазначені вами параметри, натиснувши на клавішу «Готово». В результаті проведених дій ви отримаєте збільшений диск, який можна буде переглянути через меню «Пуск» - «Комп'ютер», де представлені всі підключені до комп'ютера розділи і носії інформації. Операція розширення завершена. Ви можете почати використання створеного томи або продовжити роботу в програмі для проведення розмітки.