Як пов'язати лисицю. Як зв'язати шапочку у вигляді лисиці.

В'язані звірятка - мрія будь-якої дитини, здійснити яку під силу будь-якій мамі. Зробити їх можна із залишків нових ниток або з непотрібних трикотажних речей. Наприклад, зв'язати іграшкову лисицю набагато легше, ніж об'ємні речі, а потрібна для цього лише трохи терпіння і часу.
Вам знадобиться
  • - 60-70 г товстої пряжі рудого кольору;
  • - 20 г вовняної або бавовняної пряжі оранжевого кольору;
  • - гудзики для очей;
  • - шматочок чорної шкіри для носа і червоної - для мови;
  • - дріт для хвоста;
  • - гачки №3 і №2.
Інструкція
1
Починайте в'язати з мордочки, а саме з кінчика носа. Гачком №3 зв'яжіть ниткою рудого кольору ланцюжок з 3 повітряних петель, після цього напівстопчиком замкніть її в коло і пров'яжіть без накиду 8 стовпчиків з центру ланцюжка. Потім в'яжіть 2 ряди по колу і додайте в кожному по 1 стовпчику.
2
Змініть руду нитку на нитку оранжевого кольору, зв'яжіть 5 рядів і продовжуйте додавати у кожному ряду по 1 стовпчику. Знову змініть нитку і половину стовпчиків пров'яжіть не по колу, а туди-назад і закінчите ряд напівстопчиком (укорочені ряди). Після цього знову рухайтеся по колу, роблячи більш часті додавання: через кожні 2 стовпчики додавайте по 1 стовпчику. Зв'язавши 4 см, збавте в одному ряду по одному стовпчику через кожні 2 стовпчики і гачком №2 зв'яжіть 2 см (шия).
3
Для вух візьміть нитку і складіть її вдвічі, потім зв'яжіть ланцюжок з 7-8 петель, використовуючи гачок №3. Пров'яжіть перший ряд і далі в кінці кожного ряду не довязивайте по стовпчику. Вийшло полотно в формі трикутника, яке слід набити ватою, щоб вушка стояли сторчма. Для того щоб згладити нерівності країв полотна обв'яжіть одним рядом напівстовпчиків край вуха, прісборьте його основу і прикріпіть до голови. Аналогічним способом зв'яжіть друге вухо.
4
Зв'язавши шию, візьміть гачок №3 і додайте кілька петель в одному ряду, щоб діаметр кола став дорівнює 6 см, і далі в'яжіть без додатків і убавленій 15-16 см, чергуючи два рижих ряду з двома помаранчевими. Останні два ряди пров'яжіть рудої ниткою і туго набийте ватою голову і тулуб через отвір, після чого зашейте.
5
Розпочніть лапам. Гачком №2 зв'яжіть ланцюжок з 3 повітряних петель, замкніть її напівстопчиком і в'яжіть коло діаметром 3,5 см, потім без додатків в'яжіть 5 см. Набейте лапу ватою, зашейте і пришити до тулуба. Решта лапи виконайте точно також.
6
Хвіст починайте в'язати, як лапу, гачком №2, потім з центру колечка пров'яжіть 8 стовпчиків і без додатків в'яжіть по колу 5 см, після чого поступово збавте стовпчики: в 5 рядах по 1 стовпчику, останній ряд стягніть. Набейте хвіст ватою, вставте дріт і пришити його до тулуба.
7
Пришийте очі, приклейте до кінчика носа круглий шматочок чорної шкіри і язичок з червоної шкіри. Лисиця готова.