Як дізнатися температуру відеокарти. Як подивитися температуру відеокарти.

Під час експлуатації комп'ютера або ноутбука користувач може відчувати, що машина працює вполовину своєї сили. Як правило, найголовнішим фактором швидкої роботи є гарне охолодження всіх складових частин комп'ютера. Для того, щоб визначити ефективність системи охолодження вашої машини, необхідно зробити вимір температури спеціалізованими засобами.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Everest Ultimate Edition і Speed Fan.
Інструкція
1
Для виконання контрольних замірів температур складових вашого комп'ютера, звичайно, можна скористатися градусником. Але цей спосіб не є практичним, хоча він вважається найбільш точним в оцінці температури. Якщо вас цікавить температура відеоадаптера, то останні моделі таких плат постачають цифровим датчиком температури. Це у багато разів полегшить завмер температури. Але якщо з яких-небудь причин ви не можете зняти бічну кришку системного блоку (комп'ютер на гарантії, а системний блок запломбований), скористайтеся спеціальним програмним обеспечением.Распространенными програмами, як правило, є програми вільного доступу, тобто безкоштовні. Серед них можна виділити 2 корисних утиліти: - Speed Fan; - Everest Ultimate Edition.
2
Speed Fan дозволяє заміряти температуру декількох елементів вашого комп'ютера, включаючи жорсткий диск, а також процесор. Як тільки ви запустите програму - вона відразу почне вимірювання температури. Відмінною особливістю цієї програми може бути багаторівневий індикатор температури. Що ж це за індикатор? Цей індикатор показує не тільки температуру даного девайса, а також вказує на те, що є вона граничної або знаходиться в нормі. В момент підвищення або зниження температури - датчик також оповіщає вас про це, графічна стрілка спрямовується або вниз, або вгору. Програма може бути постійно відкрита в згорнутому режимі. В трей можна вивести цифровий індикатор кожного з обраних девайсів. На одній з вкладок можна пройти online-тест працездатності вашого жорсткого диска.
3
Everest Ultimate Edition містить в собі безліч тестових перевірок, бенчмарков і т.д. Як і в Speed Fan, тут можна робити велику кількість замірів. Але інформації по роботі вашого комп'ютера набагато більше. Є можливість дізнатися навіть тимчасові проміжки роботи вашої операційної системи по відношенню до простоїв, а також тривалість життя вашої операційної системи (скільки часу працює встановлена система). Для обчислення температури вашого відеоадаптера достатньо перейти на вкладку «Відеоадаптер».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8862qiBkKok