Як перевести натуральні числа в дробу.

Натуральними називають ті числа, які можна використовувати для нумерації чогось. Будь-яке з них є позитивним і цілим, а також кратним одиниці - виняток становить лише нуль, теж входить в цей безліч. А «дробової» називають форму запису чисел, що представляє їх як деяку частку від загального цілого. При необхідності записати натуральне значення в форматі дроби це можна зробити декількома способами.
Інструкція
1
Почніть з уточнення, в якому саме з дрібних форматів вам необхідно представити результат. Існує два основних формату - дріб «звичайна» і дріб «десяткова». Крім того, звичайна дріб може мати «змішану» і «неправильну» форму, а десяткову дріб можна записати як «періодичну». Залежно від потрібного формату будуть відрізнятися і способи трансформації вихідного натурального числа.
2
Якщо результат необхідно отримати в форматі десяткового дробу, то до вихідного натуральному числу справа треба дописати «десятковий роздільник» - знак, який відокремлює цілу частину від дробової. В Росії та більшості європейських країн в якості такого роздільник використовується кома, а в англомовних країнах - точка. Правіше розділової коми допишіть до натурального числа нулі. Їх кількість повинна відповідати кількості нулів в точності числа. Наприклад, якщо потрібна точність до десятих часток одиниці, то додайте один нулик, так як в десятці він саме один. При необхідної точності до тисячних часток одиниці таких нулів має бути три, і т.д.
3
Це ж саме натуральне число можна записати і в форматі періодичного десяткового дробу. Для цього виконайте все так само, як в першому кроці, а потім будь-яке число нулів після десяткової коми візьміть в дужки - так позначається періодична частина десяткового дробу. Якщо укласти в дужки всі нулі дробової частини, то це буде «чиста» періодична дріб, а якщо починаючи з другого чи ще далі від коми - «змішана».
4
При необхідності отримати результат у форматі звичайного дробу поставте вихідне натуральне число в чисельник, а в знаменник впишіть одиницю і цього буде достатньо. Можна, звичайно, ускладнити дріб - помножити її чисельник і знаменник на одне і те ж ціле позитивне число.
5
Якщо звичайна дріб результату повинна бути змішаною, то через пробіл допишіть до вихідного натуральному числу звичайну дріб, у чисельнику якого повинен стояти нуль, а в знаменнику будь-яке натуральне число.