Як позбутися від грибка на стінах у квартирі.

Багато власників квартир і приватних будинків стикаються з такою проблемою, як грибок на стінах , позбутися якого непросто. Грибок здатний не тільки руйнувати будівельні конструкції, а й негативно впливає на здоров'я людини. Тому при перших ознаках появи спор цвілі негайно приступайте до її усунення.
Вам знадобиться
  • - шпатель,
  • - гумові рукавички,
  • - респіратор або маска,
  • - захисні окуляри,
  • - антисептики,
  • - пензлик.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили покінчити з цвіллю в своєму житлі раз і назавжди, варто чітко уявляти, що насамперед варто позбутися джерела підвищеної вологості в квартирі. Це можуть бути не закладені міжплиточних шви з вуличною боку, підтікають крани, тріщини в стінах або під підвіконням, через які і надходить волога в квартиру. Саме вона є сприятливим середовищем для розвитку хвороботворних грибів. Перевірте роботу системи вентиляції, при недостатній тязі негайно приступите до усунення неполадки.
2
Після того як всі причини виникнення грибка усунені, можна сміливо переходити до самого процесу видалення цвілі. Візьміть широкий металевий шпатель і максимально очистіть стіни від ураженої штукатурки. Намагайтеся зішкребти побілку аж до бетонної поверхні, її теж можна злегка зачистити, так як грибок має властивість вражати не тільки стіни, але і бетонні конструкції. Недостатнє очищення призведе лише до того, що через деякий час на тому ж самому місці грибок з'явиться знову.
3
Потім слід ретельно просушити стіни за допомогою обігрівальних приладів або паяльної лампи. Дотримуйтесь при цьому техніку безпеки і особливу обережність. Придбайте в будівельному магазині один з таких засобів: «антіплесень,« Сенеж-антіплесень, «Capatox,« Міпора, «Анти-В,« Део-антіплесень. Всі перераховані препарати призначені не тільки для усунення грибка, але і для попередження гнилі, цвілі та інших грибів. Дані грунтовки готові до застосування і не потребують розведенні водою.
4
Нанесіть на суху, очищену поверхню стін антисептик за допомогою пензлика або фарборозпилювача, намагайтеся при цьому працювати без пропусків. Через 5-6 годин зачистите повторно поверхню від забруднень і промийте водою. Знову висушіть стіни і повторіть обробку антисептиками ще раз. Через добу ваші стіни будуть готові до декорування лакофарбовими матеріалами або шпалерами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wf-GNeNgeHA
Цвіль утворюється у вологих приміщеннях, може викликати різні хвороби. У людей, яких є хронічна астма або бронхіт, цвіль провокує напади захворювання. Також вона псує стіни, шпалери та меблі. Запах цвілі стійкий і погано видаляється навіть після прання речей. Для усунення цвілі потрібно здійснити ряд комплексних заходів.
Інструкція
1
Найголовніше - висушіть приміщення. Не забувайте його періодично провітрювати. Якщо опалення працює погано, то для просушки використовуйте обігрівачі.
2
Поставте в будинку спеціальний прилад, який контролює рівень вологості в будинку і в разі необхідності поглинає зайву.
3
Промивайте раз на місяць місця утворення цвілі розчином води з содою. На літр води 1 чайна ложка соди. Кахельні поверхні прочищати жорсткою щіткою, після чого промивайте чистою водою.
4
Для дезінфекції приміщення використовуйте хлорку. Після обробки провітрюйте приміщення. Хлорний розчин наносите на плісняві місця.
5
Можете зробити ремонт. У цьому випадку, перш ніж наклеїти шпалери або пофарбувати стіни, обробіть їх грунтовкою «антігріб».
6
Встановіть витяжку. Цвіль утворюється в погано вентильованих місцях.
7
Обробіть стіни розчином мідного купоросу. Але зовнішній вигляд обробленої поверхні зіпсується.
8
Цвіль можна видаляти зі стіни за допомогою шпателя, але в будь-якому випадку, після проведення процедур щодо позбавлення від цвілі , доведеться зробити ремонт.
9
Є спеціальні фірми, які за допомогою спеціальних приладів і засобів, проводять обробку приміщення. Результат зберігається тривалий час, вартість обробки не висока.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_4qjYu866nk