Як бути лідером по спілкуванню.

Навіть якщо у вас немає особливого наміру стати в майбутньому главою компанії, міста, політичної партії чи навіть держави, без здатності спілкуватися вам все одно не обійтися. Від цього безпосередньо залежить успіх особистих стосунків з оточуючими людьми, на роботі, у шлюбі. Люди не висловлять бажання слідувати за вами, якщо не зрозуміють, куди ви рухаєтеся, чого хочете. Стати лідером по спілкуванню можна, дотримуючись чотирьох основних принципів.
Інструкція
1
Намагайтеся спрощувати думки. Спілкування полягає не в тому, щоб невимушено говорити, а в тому, щоб це робити правильно. Ключем ефективного спілкування вважається простота. Не виконуйте на людей враження складними фразами і гучними словами. Для підтримки з оточуючими міцного контакту неодмінно прагнете до ясності і простоті.
2
Однозначно намагайтеся бачити конкретну особистість. Ефективні лідери спілкування зосереджуються на людях, з якими вони безпосередньо підтримують спілкування. Пам'ятайте, що неможливо плідно спілкуватися з аудиторією, за відсутності основоположних відомостей про неї. Приступаючи до процесу спілкування з людьми - окремою людиною або цілою групою, - обов'язково спантеличує себе думками: кого включає дана аудиторія, які проблеми її хвилюють, які її потреби необхідно торкнутися, як багато часу займе спілкування з нею. Якщо ж ви прагнете стати справжнім лідером у спілкуванні, обов'язково орієнтуйтеся на зібралася аудиторію. Адже люди вірять лідерам лише тільки тому, що ті вірять в них.
3
Незмінно демонструйте людям тільки лише правду. Всяке справжнє спілкування будується на справжньому довірі. По-перше, неодмінно вірте самі в те, що говорите. Навіть цілком звичайні люди здатні стати надзвичайно ефективними лідерами спілкування, кажучи не просто з непорушною переконаністю, а з палаючої вірою. По-друге, обов'язково впроваджуйте в життя саме те, про що говорили. Ніщо інше не здатне породити більшого довіри, ніж пристрасна переконаність, підкріплена діями.
4
Домагайтеся обов'язкової відповідної реакції. Спілкуючись, не забувайте, що підсумок будь-якої комунікації - дія. Просто вивалити на слухачів величезний обсяг інформації зовсім не означатиме спілкування з ними. Неодмінно кожного разу говорячи з людьми, давайте можливість їм щось запам'ятати, щось відчути, щось зробити. Обов'язково прагнете досягти успіху в цих напрямках, адже вони дозволять вам знайти новий рівень здатності вести за собою людей.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, лідер спілкування вміє слухати, направляти, мотивувати, надихати, змушувати засвоювати перспективне бачення і впроваджувати його в життя.