Як зберігати покришки.

У автолюбителів питання про зберігання покришок зазвичай виникає два рази на рік - восени, коли потрібно міняти літню гуму на зимову, і навесні, «переобуваясь» автомобіль на літо. Щоб шини добре збереглися і в подальшому забезпечували максимальну безпеку при русі, потрібно дотримуватися простих правил зберігання.
Вам знадобиться
  • - спеціальні засоби для консервації;
  • - чохли для зберігання шин.
Інструкція
1
Для початку виберіть чисте, сухе приміщення, в якому будете зберігати покришки. У ньому не повинно бути температурних перепадів, які можуть привести до утворення конденсату, що небажано для гуми. Вологість і температура можуть зробити більший вплив на схоронність покришок, ніж їх становище, в якому вони зберігаються.
2
Перед зняттям коліс з автомобіля, потрібно обов'язково помітити, де вони стояли, і куди був направлений рисунок протектора. Якщо шини будуть зберігатися на дисках, і їх протектор спрямований - позначте задню і передню вісь, цього буде достатньо.
3
Зніміть колеса і ретельно їх помийте, видаливши всю грязь і каміння, застряглі в протекторі. Після цього добре висушіть покришки і обробіть їх спеціальними засобами для консервації шин.
4
Після очищення помістіть покришки в окремі чохли, які захистять від дії світла і вологи. Потім забезпечте покришкам спокій, розмістивши таким чином, щоб не доводилося перекладати їх з місця на місце. Якщо передбачається зберігати покришки прямо на дисках - підвісьте їх або складіть «колодязем» (горизонтально на рівній поверхні), якщо ж шини будуть без дисків - їх краще зберігати вертикально.
5
У випадку, якщо зберігати покришки ніде, зверніться в дилерський центр, де за невелику плату надаються послуги з сезонного зберігання покришок. Фахівці забезпечать необхідні умови зберігання, а ви будете впевнені в тому, що колеса збережуться в належному стані.
Зверніть увагу
Не можна зберігати покришки на відкритому повітрі, так як вони будуть перебувати в умовах, які їм повністю протипоказані і вже точно не сприятимуть їх довгожительства. Якщо покришки зберігаються на металевих дисках не можна закривати чохли герметично, оскільки накопичується там конденсат може привести до корозії.
Корисна порада
Краще зберігати покришки разом з дисками, попередньо накачавши їх до звичайного тиску. В цьому випадку на внутрішню частину шини не потрапить пилу і волога.