Як навчитися готувати їжу.

Здавалося б, ну що складного в приготуванні їжі? Ріж подрібніше да вари довше. Але якщо все так просто, чому люди віддають величезні гроші за страви, приготовані найвідомішим модним кухарем? Або навіщо ходять на курси кулінарної майстерності і терплять компанію нестерпно нудного товариша тільки за те, що він готує непередавано смачні шашлики? Якщо слава Юлії Висоцької не дає вам спокою, то саме час вчитися готувати.
Інструкція
1
Починайте з самого простого. Всі великі кухарі починали з бутербродів і яєчні, а не бралися відразу за фрикасе з кролика в білому вині. Згадайте, як ви вчилися писати. Спочатку старанно виводили палички і кружечки в прописах, а потім уже строчили любовні записки красивим почерком. Уважно вивчайте рецепти, і якщо якісь дії викликають у вас сумніви і питання, то відкладайте рецепт в сторону. У вас ще буде можливість до нього повернутися, коли ви удосконалите свої навички.
2
Обзаведіться красивою кухонним начинням і корисними приладами, які полегшують життя господині. Тільки не перестарайтеся. Самий наворочений кухонний комбайн, набір з 24 ножів і дорога рисоварка - речі може і потрібні, але от тільки користуватися ви ними будете вкрай рідко. Доброю каструлі, чавунної сковороди, пари гострих ножів, терки і віночка на перших порах буде цілком достатньо. Ваша кухня повинна бути світлою, затишною і зручною. І не забудьте про симпатичний фартух з кишенями.
3
Робіть все за планом. Перед тим як взятися за готування, продумайте всі свої кроки, можна навіть записати на папері послідовність дій. Треба точно знати, коли ви будете чистити овочі, а коли смажити м'ясо і встигнете ви вчасно приготувати гарнір, щоб основне блюдо не охололо.
4
Відточуйте майстерність. Після кількох перших дослідів на кухні ви зможете визначити, що у вас виходить краще: страви з риби, випічка або складні салати. Не обов'язково вміти готувати сотню варіантів піци, крутити роли не гірше японського кухаря і пекти млинці смачніші, ніж у бабусі. Уміння чудово приготувати три-чотири фірмових страви принесе вам славу чудового кулінара в колі ваших близьких.
5
Вдосконалюйтесь. Після того, як ви придбали досвід, зуміли насолодитися процесом приготування їжі і отримали щирі компліменти за свої шедеври на кухні, саме час перейти до імпровізації. Спробуйте міняти рецептуру, додавати нові інгредієнти і створювати незвичні поєднання продуктів. І тоді ви почнете розуміти, чому приготування їжі - це справжнє мистецтво, а талановитий кухар - це художник, ремісник і лікар душ в одній особі.