Як зробити картинку робочого стола. Як зробити картинку на робочий стіл на весь екран windows 7.

Якою б гарною не була настройка робочого столу, її можна змінити - все залежить від рівня навичок користувача в роботі з персональним комп'ютером. Якщо колірна гамма Windows XP набридла, можна самостійно її змінити.
Інструкція
1
Почніть з самого простого зміни «зміни заливки» екрана. Зробіть це через пункт Властивості Контекстного меню Робочого столу, виберіть вкладку Робочий стіл, а в ній - пункт Колір.
2
Ви можете не зафарбовувати Робочий стіл однотонним кольором. Помістіть на нього барвисту картинку - найбільш вам любиться. Поверніться в меню екранних властивостей і виберіть закладку Шпалери. Виберіть вподобану вам картинку із стандартної бібліотеки Windows. Якщо нам нічого не сподобалося, то натисніть кнопку Огляд і підберіть як шпалери свою особисту картинку з власної галереї, вказавши її местонахожденія.Также картинки, які ви будите використовувати як фон, можна зберегти в папку Мої документи/Мої малюнки, а потім вибрати їх в тому ж меню Шпалери.
3
Як завершальний штрих виберіть тип розташування картинки на робочому столі - за допомогою властивостей екрану. Розтягніть картинку на весь екран або виберіть інший варіант, просто помістіть картинку в центрі екрану, залишивши фоновий контур по її краях, або перетворите Робочий стіл в панно, «замостити» весь екран маленькими картинками.