Як видалити зубний наліт.

Зубний наліт виникає вже через кілька годин після того, як ви почистили зуби. На початковій стадії він являє собою м'які білуваті відкладення на зубі і розташовується переважно біля ясен. Надалі, якщо необхідні заходи профілактики не приймаються, ці відкладення під дією мікроорганізмів і бактерій тверднуть і жовтіють, перетворюючись на зубний камінь. У таких випадках звичайна чистка зубів вже не допомагає і доводиться вдаватися до додаткових заходів з видалення зубного нальоту.
Інструкція
1
Якщо наліт на ваших зубах тільки з'являється, на допомогу можуть прийти «відбілювачі», створені самою природою. Найчастіше гризіть сирі яблука, морква, редис, редьку, вживайте лимон. Ці продукти дуже сприятливо впливають на емаль зубів, сприяючи її природному очищенню. Дуже корисними у вашому раціоні виявляться кукурудза і горох (у сирому або обробленому вигляді), вони не тільки успішно борються з нальотом, а й зміцнюють зуби.
2
Більш радикальним способом боротьби із зубним нальотом в домашніх умовах є чищення зубів содою. Для цього невелика кількість соди наносять на зубну щітку і чистять їй проблемні ділянки зубів. Такий спосіб може принести певний ефект, проте необхідно дотримуватися обережності, щоб не поранити зуби і ясна. Не рекомендується використовувати соду частіше одного разу на тиждень, щоб уникнути пошкодження емалі.
3
У разі сильної занедбаності слід звернутися за допомогою до стоматолога. На сьогоднішній день є кілька способів професійного видалення зубного нальоту. Найбільш поширеним з них є ультразвук. Ця сучасна технологія дозволяє позбутися від зубних відкладення за рахунок вібрацій і коливань певної частоти. Сам процес протікає досить швидко і абсолютно безболісно. Однак застосування ультразвуку має деякі медичні протипоказання, тому необхідна консультація лікаря.
4
Іншим не менш ефективним методом боротьби з нальотом служить лазер, який дробить небажані відкладення на дрібні частини. Однак лазерна установка дуже дорога, тому далеко не кожна стоматологічна клініка надасть вам цю послугу. Також зубний наліт можна зняти за допомогою обробки Air Flow. Така процедура являє собою подачу на зуби спеціальної суміші, яка складається з води і абразивних речовин і знаходиться під тиском. Air Flow застосовують як самостійну, так і допоміжну процедуру при очищенні порожнини рота ультразвуком.
Корисна порада
Очищення зубів зубною щіткою двічі в день і регулярне використання зубних ниток є необхідною умовою для підтримки гігієни порожнини рота на прийнятному рівні і профілактики зубного нальоту. Не менш істотним фактором є ретельність і тривалість чищення зубів.
Красива посмішка і білосніжні зуби - це запорука успіху! Нічого так не притягує, як людина з чарівною, білозубою посмішкою. Але деколи доводиться стикатися з такими проблемами, як зубний наліт . Через нього, вся принадність зубів і посмішки меркне.
Інструкція
1
Що ж потрібно робити, щоб позбутися від зубного наліт а? Одним з головних чинників появи зубного наліт а є - куріння. Отже, якщо ви хочете поліпшити стан ваших зубів, вам необхідно кинути або хоча б рідше курити. Також необхідно менше пити міцний чай і каву, вживати газовані напої. Зубний наліт , крім зміни кольору зубів, несе за собою й інші наслідки: неприємний запах з рота, карієс і запалення ясен.
2
Стоматологічні технології не стоять на місці, і тому майже в будь-якому зубному кабінеті вам швидко допоможуть. Видалення зубного наліт а роблять за допомогою спеціального приладу, який не руйнує зубну емаль і не шкодить вашим зубам. Після цієї процедури зуби обробляються спеціальними пастами, які зміцнюють емаль і полірують зуби.
3
Також зняти наліт з зубів можна і в домашніх умовах. Взявши, чайну ложку питної соди і трохи менше чайної ложки перекису водню. Цю масу нанесіть на ватний диск, і відтирати зуби протягом 1-2 хвилин. Ця процедура дуже добре видаляє наліт на зубах, але, не варто робити цього часто, так як перекис водню може зіпсувати зубну емаль.
4
Жувальна гумка, яка не містить цукру, теж добре підходить для зняття наліт а з зубів. Завдяки їй, виробляється слина, яка змиває наліт на зубах. Також необхідно регулярно використовувати зубну нитку перед сном. Але все ж перед використанням нитки, потрібно проконсультуватися зі стоматологом, тому що іноді виникають протипоказання в її використанні. Зубною ниткою можна користуватися дітям, які досягли восьмирічного віку.
5
Можна спробувати і народні засоби. Для цього необхідно взяти шкірку квасолі і столову ложку збору з кореня лопуха. Потім залити однією склянкою окропу і настоювати протягом 12 годин. Вживати 3 рази на день у теплому вигляді.