Як зайнятися пасажирськими перевезеннями. чи можна поставити маршрутку на міжміський маршрут.

У містах Росії основним видом громадського транспорту є маршрутне таксі, або просто «маршрутки». Вони користуються великою популярністю у населення, тому в людини володіє пасажирської «Газеллю» або мікроавтобусом, є можливість зайнятися пасажирськими перевезеннями і заробити на цьому гроші.
Вам знадобиться
  • - пасажирська «Газель» або мікроавтобус іншої марки;
  • - водійське посвідчення з відкритою категорією D (ваше, або найнятого водія).
Інструкція
1
Визначтеся, міжміськими або міськими маршрутними пасажирськими перевезеннями ви хочете займатися. Проконсультуйтеся у досвідчених власників маршрутних таксі або водіїв міжміських пасажирських машин, які недоліки і гідності є у того й іншого виду перевезень.
2
Розгляньте також варіант відкриття нового маршруту. Для цього, звичайно, потрібно більше часу, а також узгодження в органах адміністрації та ДІБДР. Для нового міжміського маршруту потрібно ще погодження органів місцевого самоврядування муніципального освіти початкового та кінцевого пунктів маршруту, а також узгодження адміністрації автовокзалу та автостанцій.
3
Зареєструйте своє підприємство як ІП (індивідуальний підприємець), або ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Адекватно оціните можливі ризики при реєстрації підприємства. ІП відповідає перед своїми можливими кредиторами своїм майном, а ТОВ ризикує тільки статутним капіталом (мінімальний розмір 10 000 р.).
4
Отримайте ліцензію в місцевому представництві Міністерства транспорту. Для її отримання необхідно надати ряд документів: 1) заява про надання ліцензії (у цій заяві повинні бути прописані: найменування, організаційно-правової форми та місця знаходження - для юридичної особи, повні паспортні дані для ІП, вид діяльності, яку мають намір здійснювати); 2) копії установчих документів та документа, що підтверджує факт внесення запису про юридичну особу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, для ІП копію свідоцтва про Державну (свідоцтво про державну реєстрацію); 3) копія свідоцтва про взяття на облік в податковому органі; 4) копію своїх водійських прав або прав водіїв, які працюватимуть на вас, 5) копії документів, що підтверджують проходження відповідної атестації посадовими особами юридичної особи, відповідальними за забезпечення безпеки дорожнього руху; 6) перелік і відомості про автомобілі або автомобілі; 7) квитанція про оплату касового збору за отримання ліцензії.
5
Визначтеся з режимом робочого часу і тривалістю робочого дня. Тут врахуйте специфіку свого маршруту (міського або міжміського) і тимчасову потребу в перевезенні пасажирів.
Зверніть увагу
Прибутковим часом для перевезення людей в межах міста вважається проміжок з 6.00 до 10.00 ранку і з 16.00 до 20.00.
Корисна порада
Водії на коротких маршрутах (міських), роблять більше обертів і більше перевозять людей.