Як запустити службу.

Служби - це процеси, які є ядром операційної системи. Вони працюють у фоновому режимі і забезпечують роботу комп'ютера. Більшість з них запускаються автоматично разом з операційною системою. Запуск, зупинку і настройку служб Windows можна здійснювати вручну через консоль управління «Служби».
Інструкція
1
Запустіть консоль управління службами. Для цього натисніть «Пуск» і виберіть «Панель управління». Виберіть розділ «Адміністрування». Запустіть програму «Служби». В операційній системі Windows XP вона називається «Сервіси».
2
Перед вами відкриється список всіх служб комп'ютера. Навпаки назви кожної є її опис, поточний стан і настройка типу запуску. Для того, щоб запустити службу, клацніть по її назві правою кнопкою миші і натисніть «Запустити».
Зверніть увагу
Управління службами можливо тільки під обліковим записом адміністратора комп'ютера.
Корисна порада
Якщо вам необхідно, щоб служба запускалася щоразу при включенні комп'ютера, поміняйте тип запуску на автоматичний у властивостях служби.
Запуск служби мобільних пристроїв Apple (Apple Mobile Device Service, AMDS) потрібно для можливості визначення використовуваного iPhone або iPad програмою iTunes, що є необхідною умовою виконання операції синхронізації.
Інструкція
1
Завершіть роботу програми iTunes і від'єднайте мобільний пристрій від комп'ютера для ініціації здійснення запуску служби мобільних пристроїв Apple.
2
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP і перейдіть в пункт «Панель управління».
3
Розкрийте вузол «Адміністрування» подвійним кліком миші і виберіть пункт «Управління».
4
Перейдіть в пункт «Керування комп'ютером» і вкажіть пункт «Служби».
5
Знайдіть рядок Apple Mobile Device в каталозі правій частині вікна і скористайтеся опцією «Запустити службу» в області завдань.
6
Викличте контекстне меню служби мобільних пристроїв Apple кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості» для зміни параметрів запуску вибраної служби.
7
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна властивостей і вкажіть команду «Авто» в випадаючому списку поля «Тип запуску».
8
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows XP).
9
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista або Microsoft Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» і вкажіть значення «служби» в тестовому поле рядка пошуку.
10
Натисніть кнопку «Шукати» для підтвердження виконання команди і вкажіть пункт «Служби» в групі «Програми» результатів пошуку.
11
Знайдіть рядок Apple Mobile Device в каталозі правій частині вікна і скористайтеся опцією «Запустити службу» в області завдань (для Windows Vista або Windows 7).
12
Знайдіть рядок Apple Mobile Device в каталозі правій частині вікна і скористайтеся опцією «Запустити службу» в області завдань (для Windows Vista або Windows 7).
13
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна властивостей і вкажіть команду «Автоматично» в випадаючому списку поля «Тип запуску».
14
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows Vista або Windows 7).