Як написати смс на телефон.

СМС являє собою систему, що дозволяє виконувати відправку та отримання коротких текстових повідомлень за допомогою мобільного телефону. Зараз ця технологія отримала широку популярність завдяки своїй дешевизні і простоті у використанні. Крім того, ви можете відправляти такі повідомлення не лише з телефону, але і з інтернету.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Підготуйте текст Вашого повідомлення, щоб відправити СМС з інтернету. Врахуйте, що текст складається з алфавітно-цифрової символіки. Максимальний розмір одного повідомлення в стандарті GSM не може перевищувати 140 байт.
2
Тому, якщо використовується 7-бітної кодування, тобто цифри і букви латинського алфавіту, ви можете відіслати СМС довжиною до 160 символів. Якщо ж ви хочете написати СМС-повідомлення українською або російською мовами, для їх підтримки існує спеціальна 2х-байтная кодування Utf-16. Тому повідомлення, написане на цих мовах, не може бути довше 70ті символів.
3
Скористайтеся онлайн-сервісами для відправки СМС. Наприклад, щоб відправити повідомлення по Україні, перейдіть на сайт http://sms-ka.info. У правому верхньому кутку сторінки заповніть форму відправки СМС. Виберіть зі списку код оператора, в наступному полі впишіть номер телефону, на який ви хочете написати СМС-повідомлення. Потім у полі «Текст повідомлення» впишіть підготовлений текст. Клацніть по кнопці "Відправити".
4
Використовуйте можливістю, що надається сайтом оператора мобільного зв'язку для відправки повідомлення. Ця функція доступна на сторінках практично всіх операторів мобільного зв'язку. Приміром, щоб відправити повідомлення на телефон оператора «Київстар», перейдіть за посиланням http://www.kyivstar.net/ru/sms/.
5
Виберіть код оператора, введіть номер і текст повідомлення. Також виконайте дію, що б вас як людину, а не спам-бота. Як правило, служба пропонує вибрати з шести картинок зображення живої природи. Натисніть «Відправити».
6
Скористайтеся онлайн-сервісами, щоб відправити СМС-повідомлення по Росії і країнам СНД. Для цього перейдіть за посиланням http://sms.prikoli.net/smsotpravka/. На сайті виберіть початкові цифри номера телефону, на який ви хочете відправити СМС, далі виберіть оператора мобільного зв'язку регіону.
7
Далі заповніть форму повідомлення, натисніть «Відправити». Або перейдіть за посиланням http://yousms.ru/Russia.htm. Виберіть оператора і перші цифри номера. Введіть номер, текст СМС і натисніть «Відправити».