Як зробити мікросхему.

Мікросхема це електронна схема, яка розташовується на платівці, зробленої з напівпровідникового матеріалу, зазвичай з кремнію. Як правило, площа типовою інтегральної схеми складає 1,5 мм2, а товщина - 0,2 міліметра. Всі елементи схеми (резистори, діоди, транзистори, опору і з'єднують їх проводки) розміщуються на платівці.
Вам знадобиться
  • - паяльник;
  • - пластик;
  • - дроти.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальним додатком, щоб продумати конструкцію мікросхеми. Попрактикуватися в питанні інженерії мікросхем можна за допомогою програми Logisim. Завантажити додаток можна за посиланням http://sourceforge.net/projects/circuit/.
2
Щоб виконати кінцеве проектування схеми з шарів провідників, діелектриків та напівпровідників, встановіть додаток Electric VLSI. Завантажити його можна на офіційному сайті виробника http://www.staticfreesoft.com/productsFree.html. Після того, як вам вдалося скласти електронний проект мікросхеми, приступите до її створення.
3
Візьміть шматочок пластика, розмір його повинен бути як сім-карта телефону. В радіомагазині придбайте струмопровідний олівець, який призначений для відновлення доріжок. Візьміть струмопровідний клей, наприклад «контактол» і шприц.
4
Для корпусу мікросхеми знайдіть металеву коробочку. Також знайдіть невелику кількість тонких проводков для дискретних компонентів.
5
Приступите до конструювання мікросхеми. Намалюйте на платівці струмопровідні доріжки, резистори й ємності, все, що можна намалювати згідно побудованої схеми на комп'ютері. Далі наклейте транзистори або діоди. Приклейте на платівку дроти виведення мікросхеми. Найкраще проколоти пластик, щоб всі висновки перемістилися в низ плати. Зверху приклейте кришку, надпишіть на ній назву.
6
Припаяйте отриману мікросхему до плати. Для цього приклейте її висновками на шматочок самоклеющейся алюмінієвої фольги, до кожної ноги припаяйте тонкий проводок. Для пайки мікросхеми використовуйте флюс ЛТИ-120. Зробіть плату з склотекстоліти, розмістіть на ній схему, сформуйте і припаяйте виходи на майданчики плати. Потім візьміть спирт, отмойте плату від залишків флюсу. Далі припаяйте навісні елементи.