Як зробити міні атс.

Установка міні АТС на підприємстві дозволяє скоординувати дії всіх співробітників через зручну і швидку зв'язок. При цьому клієнти та ділові партнери можуть безпосередньо зв'язуватися з необхідним менеджером і не чекати довгого перемикання. Наявність подібного пристрою в організації говорить про її ділової активності та успішної діяльності.
Інструкція
1
Почніть з проведення проектних робіт. Вони повинні включати в себе всі необхідні виміри для установки міні АТС. При цьому враховуються потреби компанії і обдумуються варіанти прокладки кабелів. Складіть технічне завдання, в якому будуть враховуватися ці дані. Перерахуйте необхідні інструменти і матеріали для установки міні АТС.
2
Пам'ятайте, що якщо ви хочете прокласти кабель і не пошкодити вид інтер'єру, то необхідно придбати спеціальні декоративні короби. Існують також бездротові міні АТС, які набагато зручніше і надійніше, так як менше чинників впливають на якість її роботи. Однак такі пристрої коштують трохи дорожче. Обміркуйте даний варіант і розрахуйте економічну вигоду від подібних витрат.
3
Прокладіть кабелю для міні АТС, встановіть і підключіть телефонні розетки, визначте місця для іншого обладнання. Перевірте, щоб все було розташовано досить зручно і доступно. Дані роботи повинні бути виконані з підвищеною акуратністю і точністю, так як передавленной кабель, відстаюча розетка або поганий контакт можуть призвести до шипінню в телефонній трубці і зниження якості зв'язку. Таким чином, рекомендується доручити цю справу професіоналам.
4
Налаштуйте міні АТС. Почніть з наладки стаціонарного абонентського обладнання, серед яких обов'язково включите таку опцію, як «Автосекретар». Вона дозволить уникнути необхідності прийому на роботу окремої людини, який буде займатися перекладом телефонних дзвінків. Програма автоматично буде приймати вхідні сигнали і перенаправляти їх на відповідний додатковий номер.
5
Проінструктуйте всіх працівників підприємства за принципами роботи міні АТС. Це дозволить надалі уникнути різних неполадок, пов'язаних з неправильним використанням функцій обладнання.