Як навчитися користуватися фотошопом.

Фотошоп - потужна машина обробки графічних файлів. Хто не бажав би освоїти цей інструмент? Багато людей, скачавши фотошоп, не можуть зрозуміти, що і як в ньому робити. Це не інтуїтивно зрозуміла програма, і вона вимагає спеціального навчання. В фотошопі величезну кількість функцій. Ні, мабуть, жодної людини, який володів би ним досконало. Фотограф і дизайнер, наприклад, вивчають фотошоп з абсолютно різних точок зору, і кожен використовує його по засобу по-своєму. Те, що знає один, може бути невідомо іншому за непотрібністю.
Вам знадобиться
  • - фотошоп
  • - інтернет
Інструкція
1
Перш за все потрібно зрозуміти, самостійно освоїти фотошоп майже нереально. Набагато корисніше і зручніше буде скористатися вже існуючими курсами по вивченню цієї програми. Їх зараз удосталь. Ви можете скачати як текстові підручники, так і відео-уроки. Останнє, зрозуміло, набагато наочніше.
2
Не варто відразу чекати великих досягнень. Перш ніж взагалі щось робити в фотошопі, потрібно зрозуміти, з чого він складається, що може, що містить. Тому майже всі курси з вивчення фотошопа починаються з теоретичних пояснень: що таке векторні і растрові зображення, біти і т.п. Потім йде знайомство зі створенням документів і верств в фотошопі. А потім вже вас познайомлять з інструментами, які є в програмі.
3
Після цього вже можна буде намагатися створювати щось самому. Слідуйте урокам, не поспішайте. Починати завжди доводиться з малого, але зовсім скоро ви станете справжнім професіоналом. Поступово ви навчитеся обробляти фотографії і малювати. Для початку рекомендую скачати безкоштовний курс Зінаїди Лук'янової. Освоївши його, ви зможете вже визначитися, в якому напрямку ви будете вивчати фотошоп далі.
4
Досягнувши певного рівня, ви захочете більш професійних уроків. В цьому випадку рекомендую скористатися уроками з сайту lynda.com. Тут ви зможете вибирати уроки в потрібних вам напрямках. Є один мінус: ці уроки не мають перекладу на російську мову. Але ви вже самостійно зможете розуміти, про що вам говорить учитель. Так ви крок за кроком навчитеся користуватися фотошопом на рівні справжнього професіонала.
Photoshop - популярний графічний редактор, який дозволяє не тільки обробляти фотографії, але і займатися веб-дизайном. Навички роботи в Photoshop необхідні професіоналам самих різних областей.
Вам знадобиться
  • Остання версія графічного редактора Photoshop, сучасний комп'ютер, широкий монітор з гарною передачею кольору.
Інструкція
1
В першу чергу, беручись за вивчення Photoshop, слід вирішити, яка мета навчання. Для чого ви будете використовувати програму: для обробки фотографій, веб-дизайну або створення комп'ютерної графіки? Відповідь на це питання допоможе вибрати набір функцій, які вам буде потрібно вивчити. Тоді ви не будете витрачати свій час на навчання тим аспектам програми, які вам не потрібні.
2
Далі слід визначити, який вид навчання вам зручніше. Це можуть бути курси або самостійне навчання. Розглянемо переваги і недоліки кожного з цих варіантів.
3
Різні курси навчання роботі в Photoshop хороші перш за все наявністю досвідченого інструктора, який докладно пояснить вам специфіку роботи в програмі. Мінусів у курсів два: по-перше, вони платні, по-друге, вам доведеться відвідувати заняття.
4
Самостійне навчання безкоштовно, але зажадає самодисципліни. Навчатися роботі в Photoshop самостійно можна за книгою, електронними підручниками або відеокурсу. Перевагою останніх є їх наочність. Однак і електронні підручники часто не поступаються відеокурсу по наочності. Наприклад, на сайті http://photoshop.demiart.ru/є хороша постійно оновлювана база уроків Photoshop.
5
Навчання Photoshop по книзі зручно при відсутності постійного доступу до мережі інтернет. Однак версії програми постійно оновлюються і з часом ваш підручник застаріє. При покупці переконайтеся, що підручник присвячений роботі з останньою версією програми.
6
Якщо ви виберете самостійне навчання, вам буде потрібно придбати і встановити останню версію Photoshop. Для роботи з цим редактором ваш комп'ютер повинен бути достатньо сучасним, а монітор - широким і з гарною передачею кольору.